Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előforudl valaha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előforudl valaha, hogy egy fiút elsőre nem utasítatok el? Vagy az első próbálkozás mindig falba ütközik, hogy lássátok mennyire kitartó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha minden lány elsőre elutasít, akkor sajnos ronda vagy, v kicsi.
2012. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok se kicsi, se ronda. És a kérdés sem ez volt.... az 1. válasz nem válasz.
2012. aug. 10. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát hmmm,az attól függ,milyen a fiú.

Ha egy ilyen tipikus nagyképű majom,akkor akármennyire tetszik,elsőre elutasítom,csak h leszálljon a földre. Aztán ha kicsit megembereli magát,én is mindjárt máshogy állok hozzá. ad 1


De ha félénk bizonytalan fiúról van szó,akkor az elutasítás végleges. Ha valakiknek amúgy sincs önbizalma,én nem fogok vele szórakozni.

2012. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kicsit a szerszámodra értette sztem. Am meg attól függ... ha úgy érezném, hogy csak arra kellek akkor igen elutasítom, de ha valójában úgy érzem, hogy szeret akkor nem. Remélem megfelel a válaszom. :)
2012. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es ! ezt te honnan tudod megállapítani, hogy csak éjszakára kellesz és nem a két napszakra ?
2012. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös. Érezni lehet.
2012. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor nálam bizony nem működik ez az érzés dolog, mindegyik lány azt hitte, hogy komoly dolgot akarok, pedig egy büdös szóval sosem céloztam rá ! és pár éjszakán túl nem is kerestem őket .
2012. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utólag így nem vagyok rá túl büszke, de azért élveztem nem tagadom, és én is mindent megtettem nekik akkor ,hogy a kedvükben járjak ! szóval annyira panaszkodni nem lehet
2012. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3-as köszi. Most megértettem miért nem tudok a lányokkal mit kezdeni. Mert helyes vagyok kegyetlenül, sok lány beizgul a jelenlétemben (ez nagyképűnek tűnik, de az is :))Magyarul a kiegyensúlyozott fiúk jöhetnek csak szóba és aki nem az, az beszopta, lehet helyes is 8 méteres farkú is, sőt maga a megtestesült E.Cullen összemixelve Jacobbbal és Brad Pittel és mindez 8-cal megszorozva :DD, akkor is csak ott van, ha nem képes kiegyensúlyozottan nyomulgatni.


25/F

2012. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk paranoiásak. Senki nem akarja teszelgetni őket. Nem a laboratóriumban vagyunk. Én, ha visszautasítok valakit akkor az azért van mert vagy nem akarok tőle semmit, vagy nem ismerem eléggé. Ha később mégis igent mondok, akkor az azt jelenti pusztán, hogy addigra jobban megismertem és megtetszett, vagy tett valamit amitől megváltozott a szememben.
2012. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!