Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Halljuk fiúk! Mi az az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halljuk fiúk! Mi az az egy mondat/tett ami után soha többé nem akarsz többet randizni a lánnyal? :D

Figyelt kérdés

mert nekem az lenne a célom hogy végre békén hagyjon, kéne egy kis segítség :D

u.i: +a mondd meg neki"-t már próbáltam, sikertelenül. radikálisabb megoldás kell. (20/L)



2012. aug. 9. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy közös vacsi után szarj az asztalra, akkor tuti nem akarlak többet látni:D
2012. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 walk w1th mee ***** válasza:
100%
"Igazából én lezbikus vagyok"
2012. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy miként próbáld meg lerázni?
2012. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na ezt jó magyarosan írtam meg XDD. De azért remélem érthető még így is.
2012. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Terhes vagyok, de sajna nem tudom, kitől. Ugye a nevedre veszed, és elfogadod a sajátodként?"

xD

2012. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"A haverodnak nagyobb" szerintem elég ütős
2012. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Böfögjél és fingjál a jelenlétében, többet biztosan nem mutatkozik veled, hacsak nem gerjed a pukira. :-D
2012. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi az, amit sose tűrne el egy lánytól. Aztán tedd meg.
2012. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

12-es, hogy miként próbálom lerázni? :D

eddig főleg passzív ellenállással, de nem látszik célravezetőnek..lassan ott tartok hogy minden tiszteletem amiért ilyen kitartó.

régóta ismerem, nem is néz ki rosszul, de abszolút nem illünk össze..ha épp nem kínos csend van köztünk, legszívesebben sikítva verném a fejem a falba.

köszönöm az eddigi jótanácsokat, ha valakinek még eszébe jut valami ami használna, írja meg bátran! :D

ja, és nagyjából közös a baráti körünk..olyat írjatok hogy sokat fogom én még látni..

2012. aug. 10. 14:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Szop.d le aztán mond neki hogy aids.és vagy,és kérj bocsánatot..tetszeni fog;(
2012. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!