Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy nagyon hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nagyon hülye kérdés. De ti fiúk/férfiak járnátok egy rövid hajú lánnyal? Vagy nektek mennyire jönnek be? 18/L

Figyelt kérdés

#jönne?
2012. aug. 8. 12:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Engem a nők haja nagyon meg tud fogni, mikor fújja a szél, mikor a szemükbe lóg és hátra csapják*. Nagyon nőies, szép.

Részemről minimum ilyen hosszú legyen, ennél rövidebb ne...

[link]

2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

akárki akármit mond nekem nagyon bejönnek,volt is már pár rövidebb hajú barátnőm:)

az meg h.lyeség hogy nem nőiesek,ez nem a haj méretétől függ.a másik meg hogy hány hosszú hajú pasi után csorgatják a nyálukat a nők???

a nő és férfi fogalmával nagyon sokan nincsenek tisztában,de ilyen felfogással honnan is lehetne tapasztalatuk:D

2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül, sosem azt néztem, h kinek milyen hosszú a haja! Bár a hosszú hajú lányok jobban tetszenek, de az pl. h valakinek rövid, az még nem gátolna meg abban, h járjak vele!
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Többnyire tetszeni szokott a rövid haj.
2012. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Diavolino44 ***** válasza:
37%

Rovid haju lannyl elbol nem kezdek! Min. vallig ero

Szerencsere megtehetem, hogy valogassak.

2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
diavolino gondolom te csak 24,7 cm hosszú hajú lányokkal kezdesz:D
2012. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Ugye? Nem az hogy nem szép, de egy nőnek legyen természetes kincse*. Nórinak megváltozott az új hajával a kisugárzása, a teljes keret. Olyan túl modern, még ha a személyisége nem is változott... De a kérdésedre válaszolva, nekem nem //mindég// persze van akié tetszik, de nem minden lánynak áll jól. És van haszna a rövid hajnak persze, nincs vele annyi gond, nem kell annyira ápolni, de aki csak azért vágja le a haját hogy hátha jobban fog tetszeni, az butaság. Egy nő legyen tettől talpig nő!

2012. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
27-es te is csak a külsőségekről beszélsz:)
2012. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Van olyan lány/nő akinek a hosszú haj egyáltalán nem áll jól.
2012. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ennyi en azt szeretem ha a lanyoknak legalabb a vallukig er a hajuk
2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!