Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a félénk fiúkról?

Figyelt kérdés
randiztatok vagy jártatok már félénk fiúval vagy esélyt se adnátok/adtatok neki/nekik ?
2012. aug. 6. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

első jól mondja.. miben félénk? egyébként hányingerem van tőlük.

20/L



bárki pontozott le(köszi szépen)

nem tehetek róla,hogy így vélekedek..

2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen srác randira hívott remegett a keze. Izzadt. Elpirult. Alig bírta kinyögni... Én őszintén szólva sajnáltam, hogy ennyire izgult. Pedig nem haraptam. Sőt, már 6-7 éve ismer(t)em. Aztán igent mondtam. Elmentünk. De annyira távolságtartó volt, úgy beszélgettünk mintha a szomszéddal beszélgetnék... Pedig nekem kellettek volna az érintések, mondjuk köszönéskor puszi. Vagy valami... Végül találkoztam vele még egyszer, de akkor már elutasítottam. Szerettem volna érezni valamit, de csak nem éreztem. Szerintem kijelenthetem, hogy közrejátszott, hogy nem volt picit belevalóbb.

17/L

2012. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Fiú vagy ne legyél félén de ne is legyél nagyképű. Csak amennyire kell bátran beszélgessél stb. az elég gáz ha egy lány teszi meg az első lépést. tudom nehéz de sikerülni fog hidd el.!!!
2012. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
1 lóxart nehéz. nemolyan nagy szám 1 lánnyal kommunikálni. mellesleg ha tetszik akkor flörtölj vele bátran szoktasd megad a csajokhoz amúgy is meg mi történhet? legrosszabb esetben lekoptat vagy megmondja a véleményét hogy nem vagy az esete de ez is 1 fajta tapasztalat hogy legközelebb máshogy állj a dolgokhoz.
2012. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem mindegy, hogy azért koptat le, mert nem tetszel neki vagy azért, mert tutyimutyi vagy? A végeredmény ugyanaz. Akkor már érdemesebb az elsőbbit választani.
2012. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20L, a bunkó bátor meg alkoholista. Az alkoholista meg depressziós, míg a félénk az ritkán.
2012. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ez legrosszabb esetben van Így, de tapasztalat is 1ben mert lemert szólitani 1 lányt. kezdetben nemis rossz én azt tanácsolom neked hogy szocializálódj. mozdulj ki a 4 fal közül és kezdj el az emberekkel beszélgetni pl 1 felhozott témán. láttam 1 videót ahol 1 csávó úgy csinálja hogy odemegy 1 személyhez és csak úgy megkérdezi tőle hogy hogyan szaporodnak a teknősök. :D és ebböl kiindulva már lehet is közös téma .
2012. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!