Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék végre olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék végre olyan lányt, aki a profilképemet meglátva nem menekül el végre? Tényleg ilyen ronda lennék lányok?

Figyelt kérdés
Nem akarok házasodni, csak ismerkedni, nem értem miért kell szó nélkül lelépni,ha elküldöm az fb adatlapomat és meglátjátok a képemet. Ez eléggé sértő, már totál nincs semmi önbizalmam, tudom előre, ha valaki képet kér, szinte biztos, hogy le fog lépni. Így mégis hogy ismerkedjek meg lányokkal, ha élőben is már azért nem mereke leszólítani egy lányt sem, mert a nagy orrom miatt kigúnyolt egy lány. De már azelőtt is láttam, hogy semmi érdeklődés vonzalom nincs az irányomba és ez biztos a külsőm miatt van. Ronda vagyok, de attól még ismerkedni lehetne, nem eszek embert. Ha van egy lány, aki nekem nem jön be, attól még ismerkedem vele, legfeljebb megmondom, hogy nem az esetem.

2012. aug. 5. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
linkelj képet, így nehéz tanácsot adni:)
2012. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
képpel :)
2012. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne várd, hogy itt égessem magamat, ország-világ előtt! Már csak az hiányzik, hogy valamelyik ismerősöm megtudja, hogy ekkora lúzer vagyok.
2012. aug. 5. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor társkeresőzz.. tegyél fel KÉPEKET és írogass olyan lánynak aki bejön neked,és nagyjából olyat keres mint te. így a leggyorsabb kideríteni,hogy tetszel-e. ja és azt sem tudjuk hány éves vagy,de ha valaki csúnya,akkor előbb talál nála sokkal fiatalabb lányt. bár tudjuk,hogy tényleg ronda vagy-e mert nem látunk.. így nincs jó tanács. én maradnék a társkeresőnél,nem az ismeretlen ismerkedésnél. először lásson a lány,küldj neki valami jó dumát,és nyerő vagy. nekem ez a tippem.

20/L

2012. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazad van,ismerkedni attól még lehet.

Rossz lányokkal kezdesz beszélgetni,talán ez a baj.

aki így lelép ennyit is ért.

Én szívesen beszélgetek veled ha van kedved írj privit.

27L

2012. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
privibe?:)segíteni szeretnék
2012. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22 vagyok és kb. 4-5 éve társkeresőzöm, ott persze, hogy kint van a képem és nem is csoda, ha egy lány sem ír. Meg alapból egy társkereső a lányoknak való, mert kb. jó, ha fent van egy-két környékbeli lány, de szinte tuti, hogy van nem is járnak már fel, vagy nem jövök be nekik.
2012. aug. 5. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor szerintem marad a személyes ismerkedés szórakozóhelyen.. próbálj meg tenni valamit a külsődért.. cserélj frizurát,ha van fogszabit vetesd ki.. próbálj meg stílust váltani ruhákban.. ezeket tudom javasolni.. :/
2012. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De miért, annyira csúnya vagy?Nem lehet, hogy a stílusoddal van bajuk?Mert azért ez tényleg elég bunkó dolog...Mert az, hogy valaki csúnya attól még beszélni/megismerni lehet. Nem?

:)

2012. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!