Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogyan találhatnék olyan 14-17 éves lányt, akit nem zavarna, hogy 22 éves vagyok és elfogadna párjaként?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

dragam:)) mit akarsz 14 eves lanyoktol? :)) nemelyiknek meg meg sincs:')

mondhatni pedofil vagy:dddd

2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy pedofil 14 év felett teljesen legális a szexis

és sok 14 éves testileg elég éret is

DE AGYILAG NEM HISZEM

2012. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen. De azoktól ne várd, hogy szellemileg is rendben legyenek.


Nem érzed, hogy ez így nem lenne jó? Neked egy 14 éves lány meg tudja adni azt, amire szükséged van? Ehh, akkor neked eléggé alacspnyak az elvárásaid. + elveszed a szüzességét, és aztán jár az emberek pofája, hogy már egy 14 éves nem szűz.


Tehát: ha ringyót akarsz, akkor bárhol találhattsz, csak nézz körül az utc-n. Ha értelmeset, akkor meg felejtős.

2012. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hatha 14 evesen haygja megdugni magat nem annak kene pofazni mie vette el hanem a csjnak miert hagyta;) az ilyen ribanc:))
2012. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom valamiért elfogadni a korombeli fiúkat pasinak. Nem elég érettek. Inkább a 20-on felüliek. 17/L

(Ja és k*cs*gösködök, nem ez egyáltalán nem egy jelentkezés ;-))

2012. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját korosztályodból válasz.......amúgy is mit akarsz egy 14,17 éves lánytól????
2012. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DrMagic válasza:
44%

Iskola előtt, megállsz, ballonkabátban (sejtem rosszul írom) ami alatt nincs más ruha, ha jön egy lány a 14-17 éves kiszemelt korosztályból, kabát széttár és várni a hatást. DE lehet(szinte biztos, hogy zavarni fogja , 0.1 % talán)


Ui.: futócipőt vegyél fel, mert a rendőrök gyorsak :D

2012. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!