Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti randiznátok egy barna hajú szeplős csajjal?

Figyelt kérdés
szeplőim csak a szemem alatt és az orromon vannak , nagyon zavar engem és a hajam is barna
2009. júl. 19. 11:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Miért ne randiznék egy szeplős csajjal? Nem a külső a lényeg!Amúgy ne zavarjon sztem nincs vele semmi gond

2009. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Perxe h igen.
2009. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

ÚRISTEN, barna a hajad?! Fúj, a közeledbe se mennék...


(remélem érezhető volt az irónia)

2009. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
90%
Én speciel különösen izgalmasnak tartom a szeplős csajokat, és főleg barna hajú barátnőim voltak eddig :)
2009. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
nekem is bejönnek a szeplők :)
2009. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Simán pár szeplö nem a világ vége pláne nem a barna haj
2009. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan randizz! Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. Elmondanám hogy sokszor tetszik a pasiknak, meg nőknek is az ilyesmi!( ha nem hiszed majd megtudod) Gondolj bele, ha semmi hibát nem találnál magadon, amit csak Te érzel hibának milyen kellemetlen helyzetben lennének a leendő pasijaid:)
2009. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

Én is barna hajú csaj vagyok, és nekem is van a szemem alatt és az orromon pár szeplő.:) Egy ideig engem is zavart egy picit, de rájöttem, hogy ezeknek a pici pöttyöknek semmi jelentősége... A fiúk szinte észre sem veszik.:D Meg ha az arcodat nézik, akkor nem a szeplőidet fogják, hanem a szemedbe néznek, vagy a szádra.:P A lényeg, hogy nekem eddig nem voltak bajok a szeplőimmel, egy srác sem említette a szeplőket, és sztem ennek semmi jelentősége. Ilyen aprósággal ne gyötörd magad.:)


Ja és randizott velem már elég srác, szóval randiznak a fiúk szeplős barna hajú csajjal.:D

2009. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.ez most jót tett nekem . csak az a baj , hogy én nem találkozom ilyen pasikkal :(
2009. júl. 19. 11:59
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy te gyerek? Azt érzem ki a kérdésedből, hogy 14-15 év körüli vagy, zavar, hogy "még" nem volt barátod, pedig egyes osztálytársaidnak már esetleg van, és úgy gondolod, hogy ennek a külsőd az oka.

Ha egyetlen barna hajú lánynak se lenne barátja, elég hamar kipusztulna az emberiség... :D A szeplők meg amúgy cukik, egy csomó srácnak bejönnek. Ne zavarjon a külsőd, inkább a személyiségeddel foglalkozz! Senki se szeretne bele mondjuk egy ostoba és tapló csajba, akármilyen jól néz ki.

2009. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!