Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ideális 2. randinál? ( nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális 2. randinál? ( nagyon bőven lejjebb:D:D)

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy van egy lány aki nagyon tetszik. Már lassan egy hónapja beszélgetünk ezen a héten szerdán találkoztunk is és kb 3 órán át beszélgettünk személyesen.

Mind ketten jól éreztük magunkat.



Azt tervezem, hogy a 2. randinál elmondom mit érzek iránta egyenesen, őszintén. ( Nem vagyok valami tutyimutyi alak, hogy 'nem tudom, hogy mit mondjak és hogy mondjam el neki' bár így sose vallottam szerelmet..)



Leginkább lányok válaszát várom..


Szerintetek ez a 2. randinál ideális lenne egy jó időpontban?


Tehát például úgy érzem itt az alkalom és elmondom hogy pl.


'Elszeretnék valamit mondani..

Minél jobban megismerlek annál erőteljesebben megbizonyosodok benne, hogy többet érzek irántad mint barát.. nagyok sokat jelentesz nekem. És szeretném megtudni, hogy ez a fajta érzelem visszahat rám vagy csak plátói marad az én részemről? Én úgy gondolom hogy ha te is ugyan úgy érzel mint én akkor mi lenne ha megpróbálnánk mint egy pár '


Már sokat beszéltünk egymással chaten és a találkozást is ő hozta fel meg olyanokat írt, hogy érettebb vagyok a koromnál( 16 és fél vagyok)meg hogy most már látja, hogy én más vagyok mint a többi fiú..


Meg voltak jelek is első találkozásnál amit úgy hallottam hogy érdemes figyelni pl. Amikor nem néztem rá akkor rám nézett8szemem sarkából figyeltem9 és amikor ránéztem akkor kb 2 mp-ig tudott nézni utána mosolyogva elpillantott, meg a lábfeje és felém fordult..


És még annyi Lányok hogy ugye elmondom mit érzek és Ő is úgy érez mint én akkor szerintetek csókoljam meg? Ti nem tartanátok ezt túl gyorsnak?


Mert ez az egy dolog amibe nem vagyok biztos, hogy Ő is szeretné a csókot.. Honnan 'látom' hogy Ő is szeretné?


Vagy még azon gondolkoztam, hogy köszönéskor adok neki csókot (ha netalán nem látnám -érezném hogy a vallomás után szeretné) mert akkor tud gondolkozni rajta úgymond..


És még egy utolsó.. Lányok nektek tetszene ha egy fiú így őszintén bevallaná, hogy szeret Titeket?



Köszönöm, hogy elolvastátok, Fiúk válaszát- tapasztalatait is várom és köszönöm, hogy foglalkoztok az én szerelmi ügyemmel!:)



2012. aug. 4. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és ha netalán valakit érdekelne:


Én: 16 és fél

Lány: 18 lesz novemberben.

2012. aug. 4. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyen részletesen kifejteni. Csak csókold meg, vagy adj neki egy szájra puszit, és mondd hogy nagyon fontos neked, sokkal fontosabb mint egy barát. És ennyi, ez bőven elég és nincsen magyarázkodó feelingje se, ha akarja a dolgot veszi a lapot.
2012. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igen ez is jó dolog. Csak én úgy gondolom a lányok szeretik ha azért részletesen de egyenesen nem félrebeszélősen mondják el mi a 'stájsz':D
2012. aug. 4. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem mint f, hogy a lányoknak mindenképpen hízelgő ha szerelmet vallanak nekik, így ezzel nem kell görcsölni. Nem kell a nagy lelki szöveg. Inkább csak őszintén mond meg neki hogy mennyire belezuhantál, és hogy van e esély rá hogy tetszel neki. Aztán már tisztázódik a helyzet...



jegyese L22:

Hát párom ide hívott hogy szóljak pár szót.

Nos szerintem nem kell regényeket mondani neki eleve izgulsz, torkodon akad minden szó persze ez aranyos is lehet de elsülhet ám rosszul is.

Figyelj apróságokra, (nem kell túlzásokba vinni)

Szép a hajad , csinos vagy, nahát hogy passzol a szemed színéhez stb, nem egyszerre lerohanni ezzel... HELÓ csinos vagy imádlak akarlak csók? :D

Gondolom ezt nem tennéd.

kis virágot vagy mütyürt adni neki amit szeret.

puhatold meg.

aztán amikor meg kérdezed legyél természetes és nem kell túl bonyolítani , elmondod neki mit szeretsz benne és utána rá kérdezel h esetleg. és ha látszik h nincs ellenére akár csók, 2. randiba teljesen helyén van a csók semmi gond nem lesz ha nem akarja úgyis észre veszed. és elképzelhető hogy ő is erre vár. A lányok szeretik a kezdeményezést.

Nekem ennyi jutott eszembe sok szerencsét szurkolunk neked :)

2012. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örömmel olvasom a sorokat.


Rendben megfogadom a tanácsotokat!


Köszönöm mind kettőtöknek az őszinte válaszokat és jó kívánságotokat.


Nektek is sok sikert a további évtizedekben!

2012. aug. 4. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!