Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy magának való, csendes pasival eljutni a randiig?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes és kedves srác, de nagyon keveset beszélgetünk, még ha több időt is kell együtt eltöltenünk. Istenemre mondom, én próbálok vele dumálni, kérdezgetem, beszélek bármiről, de nem jutok vele 1ről a 2re. Így még azt sem tudom meg, hogy tetszem-e neki, kedvel-e egyáltalán vagy valami. Azt mondják a többiek, örüljek hogy egyáltalán ennyit beszél velem, velük még ennyit se.


De engem ez már emberi kapcsolat szinten is zavar hogy ha nincs mit csinálni inkább elvonul, minthogy beszélgessen.



2012. aug. 3. 23:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs "rátelepedni"(bár nem tudom ez nálad mit jelent). Nem követem mint egy pincsi és zaklatom folyton. Csak mint ember, jobban érezném magam mint ha órákig ülünk kukán, mint nő meg még jobban, mert megtudhatnám hogy bejövök-e neki avagy nem.
2012. aug. 3. 23:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit csinál szabadidejében...
2012. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na jó végülis kinek mi a rátelepedés,valószínű az a srác jobban bírná ha "őt" akarják,de ha olyasmi mint én akkor hideg cselekedet várható hogy a zavaró szitu megszűnjön,én ezt használom hogy másokat távol tartsak.
2012. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És mért jó az hogy másokat távol tartasz? Barátok, partner, család? Mért kell távol tartani az embereket, mikor társas lények vagyunk?:O
2012. aug. 4. 00:15
 15/20 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, és ez vagy elfogadod, vagy nem.

Ha zavar a természete, akkor nem is tetszik neked.

2012. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Itt most nem rólam van szó,csak érzékeltettem hogy erre is számíthatsz amellett hogy esetleg lassan egymásra hangolódtok ha összejön.Másrészt azért adtam szót magamnak mert unom hogy az ilyen embereknek az igényeit semmibe veszik sokan,nekünk kell tér,kell bőven levegő,és legfőképp nyugalom,társaságban ezek mindegyike csökkenni kezd.


Társas lények.


Na de vannak remeték és vannak tömegeket beszippantó szupersztárok.Már csak azt nem értem miért kell neked egy ilyen srác?Miért nem keresel egy nyitottabbat?Csak azért ne kelljen valaki mert kéznyújtásnyira van.


Az élet nem ad könnyen dolgokat,csak igazán ritkán...

2012. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak csak az a mákja, hogy helyes, jóképű és szerintem magas is, én is hasonló jellem voltam és sosem kellettem egy lánynak sem.
2012. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Menj oda:

"Szia, szeretnélek jobban megismerni, van kedved meginni egy <valamilyen ital név>-et"

Nincs-> nem érdekled, nincs gáz a munkahelyen, és mégis megpróbáltad.

Van-> elmentek, megismered, felbátoríthatod közben, boldogság.


Ja, csípd ki magad.

2012. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
tényleg milyen magas kb ?
2012. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Gondolkoztam a dolgon, valószínűleg úgy sem működne sokáig, ha kapcsolatban is ilyen. Inkább nem bolygatom.


Az miért fontos, hogy mennyire magas? Csak egy kicsit magasabb nálam. De volt már nálamnál fél fejjel alacsonyabb pasim. Engem nem igazán érdekel, hogy ki milyen magas.

2012. aug. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!