Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy magának való, csendes pasival eljutni a randiig?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes és kedves srác, de nagyon keveset beszélgetünk, még ha több időt is kell együtt eltöltenünk. Istenemre mondom, én próbálok vele dumálni, kérdezgetem, beszélek bármiről, de nem jutok vele 1ről a 2re. Így még azt sem tudom meg, hogy tetszem-e neki, kedvel-e egyáltalán vagy valami. Azt mondják a többiek, örüljek hogy egyáltalán ennyit beszél velem, velük még ennyit se.


De engem ez már emberi kapcsolat szinten is zavar hogy ha nincs mit csinálni inkább elvonul, minthogy beszélgessen.



2012. aug. 3. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a francba.
2012. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kideríteni mi érdekli...addig nyomulj nála, amíg be nem adja a derekát, és elkezd beszélni! Hidd el, fog beszélni!
2012. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok XD
2012. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha ő nem képes lépni, akármelyik irányba, kockáztasd eg, hogy elhívod randira... észreveszi, hogy bejön neked, aztán lesz ami lesz... ne szarozz... vannak ilyen töketlen f*szi, mint pl én xD na jó, talán ennyire nem, de próbáld meg!
2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mond neki hogy ne wowozzon annyit az elveszi az eszèt ès magábaroskad
2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nyílt, őszinte ember vagyok, legszívesebben rákérdeznék egyenesen, de beégni sem szeretnék, mert úgy elég kellemetlen lenne, ha találkozunk (kb. minden nap).
2012. aug. 3. 23:43
 7/20 anonim ***** válasza:
DE A WARCRAFT AZ JÓ
2012. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt tervezné velem,hát megmondanám hogy innentől tartsuk a távolságot.Nem mindenki "töketlen",az senkinek nem jut eszébe ha egy ilyesfajta ember azért is lehet ilyen,mert jó neki különvonultan és könnyebb neki ha nem telepednek rá?
2012. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem wowozik.
2012. aug. 3. 23:49
 10/20 anonim ***** válasza:
én is magamnak való vagyok...sajnos.
2012. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!