Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni kicsit fiúsabb, "vagányabb" lányokkal?

Figyelt kérdés
Valamiért az átlag lányok nem annyira jönnek be és inkább a fiúsabb viselkedésű vagy öltözködésű lányok tetszenek.Nem extrémen fiúsokra gondolok,de például olyanok akik szívesebben felvesznek egy tornacipőt/deszkáscipőt farmerral egy magassarkú/balerina és szoknya helyett,inkább rockot hallgatnak valamilyen rádió1 szintű pop,rnb,hiphop szám helyett és az érdeklődési körük/személyiségük is egy kicsit fiúsabb az átlagnál.Valahogy velük mindig jobban szót értek.Az okát ne tudom,viszont annyi a problémám,hogy ismerőseim között nincs is ilyen lány.Tapasztaltam hogy pl. egy rock koncerten sokkal nagyobb esélyem lenne megismerni egy ilyen lányt,de nem vagyok az a bulizós,koncertre járós típus inkább csendes és visszahúzódó vagyok...magyarul nincs hozzá önbizalmam...társkeresőkre is regisztráltam,de az megint nem a legjobb megoldás,aki volt már fent ilyen oldalakon bizonyára tudja milyen kín-keserves néha találni egy megfelelő embert aki tényleg komolyan társat keres és nem csak unatkozik vagy "bámészkodik"... :/ Szóval valami ötlet? 18/F

2012. aug. 3. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Call of duty szerókon. Nekem is van pár bnőm onnan, és némely csajszi tényleg csinoska.

De ilyen focirajongó oldalakon is, és ott is vannak csajok sztem.

2012. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én fiús lánynak számítok,régen így is öltözködtem, de már kinőttem belőle:)



22/L

2012. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb ilyen vagyok, mint amilyet leírtál! Sportcipő, bicikli és hátizsák (hátizsákban dobverő: ) - és így érzem jól magam!!! :) Utálom a sminket, a nagyon csajos dolgokat, a csilli-villi kiegészítőket. Szeretem az autókat, a forma 1-et, tudom, mi az a kardántengely, szeretek falat vakolni, festeni, és egy csípőfogóval is bármikor elboldogulok! :) Imádom a bő fekete Tankcsapdás pólómat, a bőrkesztyűmet és a dobverőimet, és amikor csak tudok, Tankcsapdát, Nightwisht, Leandert, Tűzmadarat, Metallicát, Gn'R-t, Rammsteint, Evanescene-t hallgatok! Én se vagyok egy bulizós típus, nem járok ilyen helyekre, de nemrég voltam Tűzmadár és Tankcsapda koncerten, hát az valami baromi jó volt! :)

Én is 18 éves vagyok, és már 4 éve sikerült megtalálnom azt, aki szintén komoly kapcsolatot akar, és nem csak szórakozgat! :)

Igazából nincs sok barátom, 1 legjobb barátnőm van, már 12 éve, meg még 3 lány, akivel nagyjából jóban vagyok, de én így jól érzem magam, akik fontosak, és akik számítanak, azok mellettem vannak! :)

2012. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Najó, akkor éni s..:D F1 és foci búza vagyok, CoDozok és nfs-ezek, focizni járok, soha nem volt műkörmöm, csak fiúbarátaim vannak, gyűlölöm a plázákat, nekem a Top1 ember Lionel Messi, és Hamilton. Karácsonyra Harcos sálat kapok, nem Av*on termékeket. Rock zenét hallgatok...

De azt hiszem, ha kell nőies, és csinos tudok lenni, de jobban érzem magam stoplis cipőben

2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ilyen vagyok.. és ahogy a válaszokat látom, elég sok ilyen lány van úgyhogy nem lesz nehéz találnod egyet ;)
2012. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!