Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Vagy csak nagyon jó barátnak tart?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel eléggé jóba vagyunk és már úgy veszem észre mintha többet akarna vagy hogy tetszek neki. 20lány van az osztályban és 10fiú mégis minden szünetbe oda ül hozzám és beszélgetünk, pedig más lányokkal is jóba van az osztályból. Ha megyek uzsiért akkor hirtelen ő is éhes lesz és jön velem, folyamatosan kucizz..A buszállomásig is mindig elkísér kapok egy puszit egy ölelést és megy ő is a buszra.. Szerintetek többet érez mint barát?
2012. aug. 3. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
2012. aug. 3. 12:14
 2/7 anonim válasza:
totálisan beléd van zúgva..
2012. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.. sőt már beléd is esett.
2012. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A fiúkon nem lehet eligazodni, de úgy tűnik,hogy kedvel :)
2012. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is így kezdtem :D azóta a lány már a feleségem
2012. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó én azért nem szeretnék semmi ilyet tőle, nem azt mondom, hogy nem jön be meg ilyenek, de nekem sokkal jobb barátnak. Ha össze is jönnénk ki tudja meddig járnánk és utána meg nézhetnénk egymást a suliba és az gáz lenne..:D
2012. aug. 5. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, bejössz neki főleg ha ölelget és puszit ad ! 16F
2012. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!