Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni a választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni a választ egy lánytól?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit és egy közösségi oldalon küldtem neki egy levelet. Normálisan leírtam, hogy nagyon élveztem a társaságát és szeretném jobban megismerni. Elolvasta, de semmi reakció. Iszonyat sz@rul érzem magam.
2012. aug. 1. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mondjam el az igazságot?
2012. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Várj elmondom én: nyaral


vagy néhány héten belül letilt.

2012. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ne reménykedjek, ugye?
2012. aug. 1. 21:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Élőben 5 másodpercig, neten 2 percig.
2012. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De egy "kopjál le hülye gyerek"-re se képesek már manapság? Még az is jobb lenne, mint a hallgatás.
2012. aug. 1. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem kapta meg. Velem is előfordult már, hogy válaszoltam valakinek, és később kérdőre vontak, hogy miért nem írtam vissza. Vagy hogy nekem írtak, és én nem kaptam meg.
2012. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha elolvasta akkor felejtsd el.
2012. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak húzni akar ezzel. Tesztel, hogy mennyire vagy kitartó, mennyire kell ő neked.
2012. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak teszt lenne. De szerintem is inkább felejteni kéne. Bár ezt már nagyon unom, mindig csak felejteni.
2012. aug. 1. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:

mióta nem válaszol?


amúg írj rá még egyet 3 eset lehet


1, elfeljtett válaszolni :D (kevés az esély de előfordulhat)

2, megmondja hogy nem jöttél be neki

3, ismét nem váalszol


a 2,3,-nál már tudod hogy hagyd, legalább nem maradsz bizonytalanságban.

2012. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!