Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel a korkülönbséges dolog, 22 évesen 14-től felfelé szívesen ismerkedem akármiylen lánnyal, mert sezrintem nem a kor számít igazából, hanem a lányok jelleme és sosem lehet tudni milyen korú lesz életem szerelme. Van egy haverom, aki nagyon szigorú és szerinte nem szabad 18 év alattiakkal foglalkozni. Én vitáztam vele, mert szerintem ez baromság, mi van, ha épp egy 16 éves lányban találná meg élete párját, de mivel alapból elutasítja a kor miatt így elszalasztja? Én randiztam már olyan 15 éves lánnyal, akivel jobban eltudtam dumálni, mint sok korombelivel, sokkal értelmesebb és kedvesebb volt.

2012. aug. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
én meg azt figyeltem meg, hogy a 18-19 év alatti lányok nem indítanak be, nincs szexuális kisugárzásuk, nem látom a szemükben azt, ahogy agy húsz, vagy huszonéves rám néz. 24F
2012. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normalis.Ennekem van egy baratnom akinek az apja 12 evvel idosebb a baratnom annyanal
2012. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátom ha rám hallgatsz 22 éves fejjel 20 felettieket keresel! Hogy miért?? Az addig rendben van hogy a tizenéves csajokkal faszául el tudsz dumálni,meg össze is jöhetsz velük,mert könnyebb őket felszedni! De ha a majd elérik a 20-22 éves kort és bejelntik neked hogy "ők még élni akarnak",neked meg szevasz akkor ne lepődj meg! Ezt tapasztalatból(is) mondom! Úgyhogy csak óvatosan! Viszont ha te lennél 28 a csaj meg 22-23 az már más lenne!


27/F

2012. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarom a 16 éven aluli lányokat, de ilyenkor még éretlenek. (tisztelet a kivételnek, mert olyan is van) 22 évesen az előttem szólókhoz csatlakozva, inkább 20 környéki lányokkal ismerkedj. Ha tényleg komoly kapcsolatot szeretnél, akkor ott nagyobb eséllyel jársz, mivel általában ők is azt keresnek.
2012. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!:) Szerintem nincs veled semmi probléma, és igen is vannak olyan 15-17 éves lányok, akik komoly kapcsolatot szeretnének már, mert eleve komolyabbak. Én pl. 16/L vagyok, és nem értek egyet az egyik előttem szólóval.... engem pl. nem gondolom, hogy könnyebb lenne "felszedni" egy 20 év körüli nőnél, sőt. Én nem vagyok az a típus, aki rögtön "azt" akarná, és tudom, hogy nagyon sokan vannak még ilyen lányok, mint én. Csak az a baj, hogy a legtöbben csak úgy kinézetre/korra (például) rögtön kategorizálnak.


De a lényeg az, hogy szerintem nem probléma, ha 22 évesen 14 év felettiekkel is próbálkozol, mert lehet, hogy tényleg találsz valakit, akiben megtalálhatod az igazit. (Bár szerintem a 14 azért még korai.... inkább 15-től felfelé.)

2012. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ma 12:53! Igen kedves hozzászóló! 16 évesen például az exem is pont igy gondolta mint Te,aztán 19 évesen már nem annyira! Félre ne értsd nem akarok általánosítani sem megbántani téged,de az esetek 95%-ában az van amit leírtam!
2012. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még számít a kor, mert egy 14 és egy 20 éves egészen mást akar. Eg 14 éves, ha normális, még nem fog lefeküdni veled.

Aztán egy 30 éves már simán lehet együtt egy 20 éves nővel, az úgy már jó. :)

2012. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zusomJe ***** válasza:

8 év korkülönbség nem gáz szerintem, ha mondjuk 30 vagy a lány meg 22, de 22-14... hááát. Szerintem ott lehetnek problémák.

-mást vártok a kapcsolattól

-szex

-szülő faktor

-értékrendbeli különbségek

stb...

2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!