Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélgetés közben elfogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélgetés közben elfogy a téma akkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat lehetőleg.

2012. júl. 25. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elköszönni
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:
az csak olyan emberekkel fordul elő akikkel hosszú távon nem annyira érdemes beszélgetni.
2012. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már hogy fogyhat el?Ha nem ismerek valamit,akkor semmit se tudok róla,úgy minden érdekel.El se tudnám kébzelni,hogy ne lenne mire kíváncsinak lenni...
2012. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom, hogyha két ember megérti egymást, talán nem fenyeget az a veszély, hogy elfogyjon a téma. Amikor régebben randizgattam, volt úgy, hogy csak én kérdeztem. Ez talán azért volt, mert a lány félénk volt, vagy azért mert nem érdekeltem, mindenesetre nem volt kellemes helyzet. De amikor olyan lánnyal beszéltem, akin láttam hogy egy hullámhosszon vagyunk a témák jöttek tőlem és tőle is. Így tehát nem volt probléma.


Javaslom, érdemes olyan emberrel beszélni, akivel megértitek egymást. A másik pedig az, hogy akik érdeklődő emberek, azok könnyebb helyzetben vannak, mert azok kérdéseket tesznek fel, amire szeretnék megkapni a válaszokat is. Értelemszerűen egy olyan ember aki csak úgy "van magának", és nem érdeklődő. nos az ilyennél megeshet hogy valóban elfogy a téma, hát még akkor ha nem passzoltok.


üdv!

2012. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
d.gni
2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi (normális) válaszokat, és mik azok a témák, amik még elsőre nem tűnnek nyomulósnak?
2012. júl. 25. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tanacsolom, hogyha tudod, hogy az adott lany nehezebben nyilik meg feled es ebbol kifolyolag kifogynal a temabol ahogy az elozo valaszolo is emlitette akkor szervezz programot. Barmi szoba johet, ping-pong, biliard, vagy egyszeruen csak egy csomag mag. Hogy milyen programot szervezz abban pedig tudsz informalodni baratnoitol, hogy mit szeret csinalni, vagy ha esettleg nyitott kulonleges elfoglaltsagokra akkor tanitgathatod is valamire igy a kapcsolat is erosodhet. (Azert irtam a magolast, mert kitolti a holtidoket es nem sok ember van aki ne szeretne szotyizni. :D)
2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Amikor elfogy a téma ami hirtelen eszedbe jut, kérdezd meg tőle, hogy észrevette-e, hogy milyen csend van?! :D)
2012. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!