Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti egy rég nem látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti egy rég nem látott ismerőssel találkoztok (ellenkező neműek vagytok) és nincsen közös témátok, de érzitek hogy tetszetek egymásnak akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal aki tetszik nekem, de nagyon rég nem láttam és egyszerűen alig bírtunk beszélgetni, nem volt semmi közös témánk. Ti mit tennétek? hogyan lehet felhozni valamit? Közös ismerőseink csak kevés van.

2012. jún. 20. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
megkérdezed, mivel foglalkozik, érdeklődsz arról, hogy telik a nyár, hogy vannak a szülei, tesói, mik a tervei, kérdezd arról, amire kíváncsi vagy, milyen filmet szeret, kaját, aztán el is hívhatod :)
2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PÁLINKÁT
2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam a két dolog kizárja egymást: ha nincs közös témánk, akkor nem is tetszhetünk egymásnak. :)
2012. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már elhívtam, de b csak a suli volt a közös témánk. Ilyen alapdolgokat megbeszéltünk. :S
2012. jún. 20. 14:28
 5/8 Ice-T válasza:

Nem egyszerű kérdés ez, erre egyértelmű választ nehéz adni.

Én azt vettem észre, ha egy lánnyal úgymond összeillünk, jól érezzük magunkat együtt, akkor szinte bármiről el tudunk beszélgetni. Ha már úgy kell keresni a témákat, hogy mi a fenéről beszélgessetek, az már rég rossz. Tökéletesen egyforma emberek nincsenek, olyat biztos nem fogsz találni, akivel minden közös lesz bennetek. Ha akarsz még vele találkozni, akkor olyan témákat hozz elő, hogy ő mit szeret csinálni a szabadidejében, milyen sportok érdeklik. és találj ki valami ezzel kapcsolatos programot, pl ha szeret úszni, akkor menjetek egy strandra vagy valami tóra, ha szeret bringázni akkor bringázni. Aztán vagy kialakul valami, vagy nem. Ezt erőltetni úgy sem lehet, ha egymáshoz illetek akkor összejöttök, ha nem akkor meg nem.

2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan érzés is amikor valaki úgy érzi, mintha ismerné a másikat az első pillanattól fogva, és nem érez a fél információéhséget.. de ez ilyen tév-érzés. Nem lehet, hogy ez áll fenn?

Hány éves vagy?

2012. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondj neki pár vmit magadról, meg bánj vele kedvesen, figyelmesen, aztán lépjetek hamatr a tettek mezejére, ha már ennyire bejöttök egymásnak, minek beszéljetni, ha van jobb program is?! Lehet testbeszélgetni is!
2012. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2012. jún. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!