Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Álltalában hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltalában hanyadik randin csókolóztok elősször?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 22:26
 1/10 ASOT ***** válasza:
azt érezni fogod h mikor jött el az ideje, mikor van az amikor a lány arra vár! amikor mély csend van ...
2012. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
ha elhalasztod akkor utána észre fogod venni az arcán a csalódottságot :) és ha akkor sem mész utána akkor gáz van...
2012. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első randin sosem csókolózom.

általában 2-3

L/17

2012. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összes lány ismerősöm azt mondta, első randin sose próbáljam meg megcsókolni a lányt... és szerintem is így helyes. 2-3 randin már lehet.

F/16

2012. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-2 válasuoló! Lány vagyok.
2012. júl. 24. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
ez sok mindenen múlik.. az illető hölgy mennyire érdekel, mik vele a szándékaim. Ha csak unaloműzőnek van akkor 4. fele, ha szex a cél akkor 1.-2., ha szeretem akkor ez magátol jön :)
2012. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

értem :)


háttő szerintem tapasztalatlan fiúval fogsz csókolózni ha minden igaz...és még te is az lehetsz kicsit szerintem, de várjatok 1-2 randit. és attól félek h neked kell majd kezdeményezni azt a csókot egy szájrapuszival majd közel maradni hozzá h megcsókol e...ha nem akkor vagy folytatod vagy pápá

2012. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért nekem kéne kezdeményeznem, és honnan veszed, hogy a fiú tapasztalatlan, és én? Ezeket honnan veszed?
2012. júl. 24. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ha az első randin nem csókolózol, akkor maradi vagy, ha a másodikon sem, akkor b*zi! - Persze ez csak a férfiakra igaz, én az elsőn mindig megpróbálom, ha más nem, akkor a végén, búcsúnál, veszíteni nem fogok semmit.


22/F

2012. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én általában az elsőn, idáig még senki sem ellenezte :)

20/F

2012. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!