Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez a viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a viselkedés, mire lehet számítani ettől a férfitől?

Figyelt kérdés

Már kb. két éve ismerjük egymást a sráccal, nagyon jókat szoktunk beszélgetni, és jó párszor elmentünk már együtt ide-oda.

Eddig is volt, hogy hetekig nem hallottam felőle, és én kezdeményeztem és kerestem, de most már több mint egy hónapja nem keresett. Se levél, se hívás se semmi, de mikor utoljára beszéltünk vagy 3szor elmondta, hogy mennyire jól érzi magát velem és hogy ismételjük meg a találkát. Azóta semmi, pedig elvileg mi barátok vagyunk. Csak nekem ez a viselkedés egy baráttól és egy potenciális partnertől se elfogadható. Én már feladtam, többet nem hívom, nem írok neki, de mi lesz ha megint felbukkan? Mire számíthatok tőle?


2012. júl. 21. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy van már párja és azt titkolja előled és ezért nem is keres sürün avagy nem érdekled komolyan és ennyi. De az elsőre szavazok leginkább. Max harmadiknak akar semmi több szerintem felejtsd el !
2012. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felbukkan mond meg neki hogy nem érsz rá stb és kész
2012. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!