Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak egy barátot?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom,korai még 13 évesen pasizni,de annyira szeretnék törődni valakivel,szeretni,és egy barátnő nem ugyanolyan,mint egy barát... Nem tudom,hogy álljak hozzá az egészhez,szólítsam meg,én,vagy csak várjak,hogy ő szólitson meg engem(nálam nincs olyan,hogy helyes pasi meg ronda pasi,annyi a lényeg,hogy magasabb legyen tőlem),nagyon kevés az önbizalmam,nem vagyok az a modell vékony alkat... Közepes,Kelly Osbourne szerű alkatom van,így elég nehéz azt elviselni,hogy mindenkinek a vékony lányok tetszenek...Sohase volt még pasim,az osztálytársaim is mindig azzal nyúznak,hogy senkinek se kellek,de az szóba se jöhet,hogy interneten keressek,maximum chaten,de társkeresőn soha...
2009. júl. 14. 20:14
 1/8 anonim válasza:

13 évesen egyáltalán nem gáz ha nincs pasid..

amúgy menj oda hozzá,beszélgess vele,és majd alakulnak a dolgok..:)

2009. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj sokat. Azt nem mondom, hogy járj diszkóba, mert korai az még neked. Inkább menj házibuliba. Azt is mondhatnám, hogy egy kapcsolatra még 15 évesen is ráérnél, nem kell elsietni a dolgot. Amúgy hidd el, nekem is már nagyon kéne egy barátnő, nekem se volt még, pedig én 18 éves vagyok. 13 évesen még nem foglalkoztattak a lányok, de 14 évesen már igen, és azóta áhítozom egy barátnőre, csak sajnos "még nem jött el az én időm"... hmm de utálom ezt a sablonmondást. :) Amúgy engem is sokat baszogatnak, hogy nem kellek senkinek. "On the other hand" meg helyesnek, jófejnek mondanak. Mégsem akar tőlem senki semmit. Amúgy nyugodtan próbálkozhatsz társkeresővel, vagyis inkább myvip randival. Én pl. két hónapja regeltem, és már 85 csajnak bejövök.
2009. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
szerintem ne akarj még 13 évesen barátot
2009. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háziállatod van? Amíg nincs barátod, rajta kitöltheted a szeretetedet. Ráadásul az még hűséges is :)
2009. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A háziállatokkal eddig is csak én voltam,az egész szobám terráriumokból,meg ketrecekből áll,mert már minden féle háziállatom van,a kutyától kezdve a díszmadarakig minden,csak az a baj,hogy nem nagyon tudják kimutatni,hogy ők is szeretnek... Pedig a kutyus most annyi idős ember életkorban,mint én... Sokszor mondtam anyunak is,hogy milyen jó lenne,ha ember lenne.... :D Eddig is köszi kommenteket!
2009. júl. 15. 10:14
 6/8 A kérdező kommentje:
senki többet? ennyi? ez nem sok.... :S
2009. júl. 21. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Emeld ki a kérdést, mert így senki se fogja megtalálni.
2009. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké^^
2009. júl. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!