Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok jellemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok jellemre szimpatikus lányt, akibe bele tudnék szeretni, mint régebben?

Figyelt kérdés
Egy kedves, megértő, értelmes, hűséges, nem halál komoly, hanem humorérzékkel megáldott, jó beszélgetőpartnert keresek, aki odabújós, ölelkezős típus és imád szexelni, nem pedig egy frigid, prűd jellem. A legrosszab, hogy az ilyen lányok már foglaltak mind tapasztalataim szerint.

2012. júl. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha egy társkeresőre írtad volna ki az igényeidet. Jobban is járnál vele.
2012. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem foglaltak,van belőlük,csak az ilyen mindkét nemből ritka,vagy az embernek nem jön be külsőre,vagy ki se nézné az illetőből (pl lehet ilyen egy olyan lány is simán,akit külső alapján egy flegma kis mai csajszinak gondolsz,és lehet egy kis k___ az is,aki ártatlannak néz ki)stb stb... Tudom,nem a külső a fontos,de igenis számít egy bizonyos szinten,és mivel az embereket legtöbb esetben először csak látjuk,nem ismerjük a belsőt,döntő szerepe van... Ergo,járj nyitott szemmel,ismerkedj,ne borító alapján ítélj,magaddal szemben pedig légy igényes és az elvárások szintjére próbáld meg magadat felhozni/fenntartani. Ha szépet szeretnél,néz ki jobban,ha értelmes,hűségeset,meg amiket leírtál,legyél te is hasonló,vagyis mutass fel te is valamit az elvárásokon kívül,és meglátod,menni fog.:)
2012. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látod, Én pont iyen vagyok, csak már nem lány.Nehéz volt Nekem is ilyen pasit találni. Akit találtam, azzal a következő helyzet állt elő: Másfél éve ismerem, egy nagyképű, arrogáns ellenszenves pasinak láttam, Ő meg Engem, egy csinos, de hideg, megközelíthetetlen, mosilytalan Nőnek. Kb két hónapja egy társasággal eggyütt kirándultunk, sokat beszélgettünk, és rengeteget nevettünk. Sokszor már a könnyeim folytak. Megbeszéltük elmegyünk másnap starandolni. Egy haláli aranyos, kedves, értelmes, és művelt embert is,mertem meg benne. Szóval kellemes csalódás volt. Ja, és a sex? Hát igen, olyan gátlástalan mint Én, pedig egyikünkből sem nézné ki senki.Szóval ne a külső alapján keress, Én már két hónapja a Föld fölött járok:) Bár mi 50 és 40 évesek vagyunk, de mint két gyerek:)
2012. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok:D elég peches vagyok mert ugyanilyet keresek pasiban...szintén tapasztaltam h a legtöbb foglalt.ez kissé lehangoló,de majd csak nekem is összejön :D
2012. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!