Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel smároltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel smároltam hétvégén és most nem tudom hogyan tovább. fog valamit lépni? Vagy én lépjek?

Figyelt kérdés
Hétvégén kirándulni voltam, sok ismeretlen emberrel. Volt ott egy fiú is. Ő nagyon szimpatikus volt, mér kezdetektől fogva. Szombaton elmentünk egy helyre enni és inni (itt a földön kellett ülni, szivacsokon). Egyszercsak elkezdett cirógati, azután én is. Ezekután átölelt. Nagyon jókat beszélgettünk. Ott adott előszőr egy puszit, utána pedig megcsókolt. Később pedig visszakísért a szobámhoz és ott is megcsókolt. Este még azt is mondta, hogy majd alakulnak a dolgok, szóval azt nem mondta,hogy mi most eggyütt vagyunk. Szerintetek fog valamit lépni? Vagy nekem kellene? Köszi a válaszokat!
2008. máj. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy csok meg semmire nem kotelez, maximum finom, kellemes, joleso stb....

Ahogy o mondta, majd kialakul... Ha megfogtad, akkor erdeklodni fog utanad es keresni a tarsasagodat.

Szoval nem vagytok egyutt. Majd akkor, ha mar tobbet talalkoztatok, fogja a kezed az utcan stb....

Varj egy kicsit ne siess. A ferfiak nagyon messzirol raismernek a tapadokorongos, elkeseredetten tarsat kereso nokre....es hat nagyon nagyivben kikerulik azt.

Ugyanis nics akiert harcolni, mert szinte adja magat az egesz unalmasan - mas az aki ki is hasznalja es aztan kerul ki nagy ivben.

Tudom, hogy nehez bizonytalansagban elni. Nem tudod, mi van. Ez a szepsege es izgalma a dolognak.

Adj idot. Majd alakul...

Remelem jol :o)

2008. máj. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

egyetértek az első hozzászólóval. A pasik nem szoktak egy csók után járásról beszélni, ezt már én is többször bebuktam, mert azt hittem hogy, mert megcsókolt akar is járni...

Várj, ne te lépj. Ha komolyan gondolja, úgyis lép!

Nekem mindig azok a kapcsolataim tartottak tovább, amikor nem nyomultam. (saját tapasztalat)

De drukkolok!

2008. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ne erőltesd - de azért elhívhatod valahova, ismét a "sok ismeretlen emberrel". Majd csak kialakul valami...
2008. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2008. máj. 6. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem levokhoz. szerintem se nyomulj meg egy csok nem jelent semmit, lehet h csak egy pillanatnyi fellangolas volt a reszerol de az is lehet h erez vmit irantad es akar tobbet, ha pedig az utobbi igaz akkor jelentkezni is fog. Tenyleg nem szeretik a pasik a nyomulos csajokat ezt en is bebuktam egy parszor h azt hittem na o az... es nekem anno javasoltak h keressem en ha az illeto nem keres h adjam a tudtara h nekem is bejon... hat nekem ez a modszer nem mukodott... viszont ha ugy altam a dolgokhoz ki tudja majd meglatom es elvezem addig is minden percet akkor azok bejottek, sot olyanok is nyomultak akiktol meg nem akartam semmit... szerintem take it easy es vard meg h mi lesz. tudom nehez... de hidd el jobb igy, minthogy belebonyolodsz vmibe es az illeto meg dob akkor a te lelked serul...
2008. máj. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!