Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajom van hogy 18 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van hogy 18 eves fejjel nemkapok csajt?

Figyelt kérdés
Izmos testalkatu vagyok jokepunek mondott allitolag nagyon vicces jofej megse tudok lanyokkal beszelgetni meg nemis csokoloztam eletembe s mar kezd a sex is nagyon hianyozni

2012. júl. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig még alkoholt is vehetz 18 éves fejjel, prostit is, de ne boltban keresd
2012. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A válasz a házibuliba és a jó baráti körben rejlik szerintem. Legyél magabiztos, jófej és laza, ha adsz a külsődre, akkor nagy baj nem lehet. (Remélem nem vagy valami szélsőséges rocker vagy punk, mert akkor megértem)
2012. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mizuzizu92 ***** válasza:

Ez most olyan mint ha be mennél volna a boltba és elfogyott volna .

Ha valaki nagyon akar tud szerezni magának .

Kicsit erőltesd meg magad.

2012. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azért,mert a plázacicákra buksz?:) Azoknak még a 110% se elég.:D Egyébként nem vagy elkésve,nyugi.:)
2012. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a helyesírásodat nézem, a plázacicáknál jó lehetsz!

Ha pedig csak felületességből írtál így, akkor tisztelj meg bennünket azzal, hogy rendesen írod a szavakat.

2012. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem akarlak megbántani de lehet h rossz emberek mondták h jólnézel ki, és lehet, hogy nem is igaz..és ezt meg nem is értem: meg nemis csokoloztam eletembe s mar kezd a sex is nagyon hianyozni nekem ez fura, hogy még sosem csókoláztál de a sex már hiányzik..na mind1 te tudod;)

de szerintem olyanokkal próbálkozz, akik szépek szépek de nem feltétlenül a legszebek és akkor lesz valami sikerélmáényed utána könnyebb lesz szerintem..és ha olyannal beszélsz akinek tetszel akkor biztos vagyok benne, hogy könnyebben fogsz vele tudni beszélgetni mivel ő is érdeklődni fog irántad nem csak neked kell..

de azért sok sikert!

2012. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!