Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudok tenni hogy a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni hogy a lányoknak ne csak arra keljek? 27/f

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok és ismerkedek lányokkal és sajnos nem alakul ki sose párkapcsolat mert a nőknek csak arra kellek az első együttlét után ott hagynak volt aki még a szemembe is mondta hogy csak arra kellettem :(
2012. júl. 17. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez kamunak érzõdjk.Álltalában a csajok rinyállják ezt a szöveget.
2012. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha jol nézel ki, de nincsneek tökeid, akkor ne csodálkozz, ha a nök csak sexbabának használnak.
2012. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is csak szex kellene lehet azért hagynak ott 1 éjszaka után mert rossz vagy a szexben...?
2012. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy furi a dolog, de sajnos tényleg ez van kb 8 csajjal ismerkedtem eddig mindig ott hagytak szex után :( tudom nem férfias gondolkodású vagyok, több lány barátom van mint fiú - lehet valóban ez a baj
2012. júl. 17. 22:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez fura szitu, általában ilyen helyzetben inkább a lányok szoktak lenni... háát, mondjuk ne vidd ágyba rögtön azt, akivel kapcsolatot szeretnél, vagy tedd nagyon emlékezetessé az együttlétet pozitív értelemben. :) De szerintem alapvetően az lehet a baj, hogy nem jó helyen ismerkedsz. Nem biztos, hogy egy szórakozóhelyen csíped fel a jövőbeli barátnőd.
2012. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te még arra se kellesz nekik...


Melyik férfi csinál ebből problémát most komolyan?Ne kamuzzál már itten mert ez annyira átlátszó

2012. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Melyik férfi csinál ebből problémát? olyan férfi aki kicsit is máshogy gondolkodik, kicsit érzelmesebb mint a többi férfi társam.... de tudom, aki így gondolkodik az már mindjárt töketlen nem férfi, meleg és társai.
2012. júl. 17. 23:07
 8/13 A kérdező kommentje:
"Tudod, az emberek nem bírják elviselni az egyéniségeket. Ha elég erős vagy, fényed képes megvilágítani másokat, esélyt adva, hogy ők is megtalálják önnön egyéniségüket. De nem bírják sokáig elviselni, ha kilógsz a sorból: ha kibontod szárnyaid, erőnek erejével tartanak a földön. A legtöbb feléd forduló embert nem Te érdekled. Őket csak az érdekli, hogy ne légy több náluk, ne vállald önmagad, ne élj önnön lényed szerint... mert akkor nekik is szembe kell nézniük önmagukkal. De Te csak légy önmagad!"
2012. júl. 17. 23:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen nagy gondjaid vannak az életben,más örülne ennek,például azok a srácok akik minden nap itt siránkoznak hogy nem tudnak dugni
2012. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán azért mert unalmas átlagos emberkék
2012. júl. 17. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!