Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz hogy minden lány romantikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden lány romantikus?

Figyelt kérdés

Minden lány szereti ha egy srác romantikus, nem?

Még a p*csák is?

Mit gondoltok?


2012. júl. 15. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, ha egy srác romantikus, de ennyi. Persze, vannak lányok, akik ezt szeretik, de akárki is mondta neked, hogy minden lány romantikus, az egy kis hazudós. :) Persze, a romantika és sokféle, lehet visszafogott, amit egyesek szimpla figyelmességnek hívnak, de olyan hatásvadász is, amitől még a legromantikusabb lány is sikító frászt kap. Az talán igaz, hogy egy kicsit minden lány romantikus, de ez sem biztos.
2012. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*IS sokféle
2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ideglelést kapok a "romantikus pasiktól"

egy pasi legyen:


1. erős.

2. stabil.

3. okos.

4. intelligens.

5. stílusos. (mert a külcsín igen is számít, ahogy a pasik sem szeretnek bele bányarémbe...mi sem..)

6. legyen TARTÁSA!


De ne legyen soha Nyálas, Romantikus, Sírós, nem egy nővel szeretnék élni...


És soha de SOHA ne küldjön olyan esem-est hogy:

Pillangócska száll feléd az éjszakában......vigye el neked a puszim....


meg hogy


álommanó oson az éjszakában............



Fiúk, srácok, férfiak, ne legyetek már ilyen idióták. A NŐ a FÉRFIAKAT szereti.


legyetek romantikusak évente egyszer....az még értékelhető....


22/L

2012. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha szépeket mondanak ellenben a barátnőm utálja...de a virágnak ő is örül...
2012. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az nem gond ha egy pasi szereti ha egy nő kedves dolgokat mond , én is kedves vagyok a pátomhoz. Összedobok egy romantikus vacsit...Rábeszélem néha egy romantikus filmre...Gondoskodom róla ha beteg...

Mivel Nő vagyok ez rendjén is van.

Ha ő csinálná ezeket az elég lányos lenne...rábeszélne egy romantikus filmre... :( Vagy főzne meg gyertyákat gyújtana...

MINDEN LÁNY ROMANTIKUS?? igen az. De nem csípjük a romantikus pasikat.mi szeretünk romantikusak lenni kedveskedni. ha ezt egy pasi teszi az nyálas.

2012. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!