Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbálkozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbálkozzak a netes társkeresőkkel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még sosem volt párkapcsolatom, ennek az az oka, hogy zárkózott típus vagyok, nem járok bulizni, néha a barátnőmmel beülünk valahova, bár mostantól még ez sem lesz, mert elköltözött. Munkahelyemen van egy srác aki tetszik, de van barátnője, ja és vidéken lakom, tehát nincs is lehetőségem ismerkedni. Már nagyon hiányzik egy társ az életemből.

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni a netes ismerkedést?


2012. júl. 10. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld, biztos van jó ember is ott.
2012. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze,próba szerencse.
2012. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy kicsit tartok tőle, mert sajnos nem igazán bízom meg az emberekben.


Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még :)

2012. júl. 10. 18:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz ezen az oldalon de csak azzal a feltétellel ha tudják bizonyítani kilétüket.
2012. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér. Egy kicsit egyébként én is tartok tőle, ezért nem is csinálom. :)
2012. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy négy éves kapcsolat befejezése után gondolkoztam ezen, meg is kérdeztem itt mindenki azt mondta, h nem gáz, de még nem regeltem sehova, bár már lehet itt az ideje mert tényleg nemigazán bírom egyedül...

22/f

2012. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát a saját tapasztalatom az h nem érdemes, kb 6 éve vagyok fent ilyen oldalakon, közbe voltak kapcsolataim, de egyiket se ezeknek a társkeresőknek köszönhetem.


Bár azt hozzáteszem h egy vidéki városban lakom, és elég kevés ember van akivel imserkedhetek ezeken az oldalakon.


ettől függetlenül kipróbálhatod, sokat nem veszíthetsz lehet neked összejön

2012. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nyugodtan, az én személyiségem is ilyen: zárkózott, inkább a barátnős beszélgetéseket szerettem, stb. Neten jöttem össze szinte minden pasimmal:-) Csak ki kell tudni szűrni azokat, akik nem gondolják komolyan, de egy idő múlva percek alatt megmondod, ki az.


24/N

2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:

Az egy dolog, hogy zárkózott vagy, de sajnos a mai világban a külső számít.Pl.:

Az előző barátnőmet egy ilyen beülős helyen ismertem meg. 5-6 lehetünk, összeültünk beszélgetni. A helyen kb 3 órát voltunk ő annyit mondott, hogy Sziasztok! a 3 óra alatt összesen. Külsőre tetszett végén elkértem a számát 5 évig voltunk együtt.

De ez vidéken sokkal-sokkal nehezebb.

A netes társkeresés jó ötlet! Egy a lényeg, minél előbb találkozzatok személyesen is. Nem minden srac megy arra, hogy átverjen.

Remélem hamarosan találsz valakit!

2012. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. júl. 10. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!