Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen témákat szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen témákat szerettek randin boncolgatni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és most lenne az első randink. Voltam már több randin is, de általában nem jól sülnek el nálam valamiért. Vagy a kínos csönd, vagy pedig az időjárás jön szóba, amit most nem akarok. Már fősulisok vagyunk mindketten. Tudtok nekem tanácsokat adni? FIÚK IS NYUGODTAN ÍRJANAK! Köszi.

#randitémák
2012. júl. 7. 21:29
 1/9 anonim válasza:
kérdezd a nyárról, a barátairól, családjáról, csak a volt pasijáról biztos ne!!!! Milyen állatokat szeret(és amelyiket szereti azt kezd el isteníteni)
2012. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Solarian ***** válasza:
Boncolgatni? pl. békát. Üdv: egy orvostanhallgató.
2012. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy a "boncolgatni" szavon lesz, aki lovagolni fog...
2012. júl. 8. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem fogunk rajta lovagolni...


[link]



Családi,baráti,kör,hobbik,szerti-e azt csinálni amit te,ha nemmkérdezd arrol amit ő szeret,hogy részletezze,kedvenc film,kedvenc zene,kedvenc könyv.Mindig csak olyan amit ő szeret.

2012. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a normális választ köszi, de egyébként nem értem miért gondoljátok, hogy viccesek vagytok...inkább szánalmas, pedig szeretem a poént, de ez nem az.
2012. júl. 8. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
csak azért nem jön be,mert rajtad csattan.
2012. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hagyjuk már...
2012. júl. 8. 21:35
 8/9 Solarian ***** válasza:

Jólvanna, nem kell bepipulni. Tod, cheap shot. Nem lehet kihagyni.

Hogy normális választ is adjak. Zene: eddig 1 csajjal volt randim akivel zenéről nem tudtam beszélni, de azzal semmi másról sem. Filmek: ha nem twilight fan, akkor biztos tud normális témákról beszélgetni. Kis humoros sztorik: "legutóbb mikor a haverokkal sátoroztunk...", stb... (és nem mellesleg a csajok értékelik a humort) Legjobb/legrosszabb emlékek (persze nem véresen komolyan, csak ez csökkenti a távolságot kettőtök közt).


Amiről viszont ne beszélj: előző szerelmek (te se örülnél neki), időjárás (nem vagy te angol, hogy arról beszélj), a "mikor egyszer berúgtam" kezdetű sztorik (igaz nem sok jó történet kezdődik azzal, hogy "egyszer mikor salátát ettem...")

2012. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Solarian ***** válasza:
4. :D:D:D
2012. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!