Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat hozzak fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat hozzak fel, miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőmmel találkozok..ritkán szoktam, de interneten egyéb sok mindent átrágtunk már.. nem akarom untatni, vagy hogy csöndd legyen végig.. bár akkor inkább untatom, csak legyen téma..:D Milyen témákat hozzak fel? vagy miről beszélgethetnénk sokat?


2012. márc. 27. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez elég komlex kérdés, én nem tudom a helyes választ, majd mindjárt jönnek a többiek ők segitenek.

Vörös a lány?

2012. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vörös?:O :)
2012. márc. 27. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Néhány ötlet:

Fémorganikus vegyületek homogénkatalitikus asszimetrikus szintézise titán-dioxid katalizátoron


a,b-Telítetlen karbonsavak enantioszelektív hidrogénezése

cinkonidinnel módosított palládium katalizátoron


Toluol gőzfázisú alkilezése etanollal HZSM zeolit katalizátoron


Relativitás elmélet, Húr elmélet


Aminosavak izoelektromos pontjának meghatározása

2012. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ilyen értelmes 12 éves kisgyerekek mi a francért járnak ide..
2012. márc. 27. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkoztok és mindent megbeszéltek neten akkor szerintem nem kínos a csend...egy ölelés, egy csók többet jelenthet, minthogy jól szórakoztasd a dumáddal...persze ez is fontos, de azt, hogy miről beszélj neked kell tudni! A te barátnőd! Ha sokat beszéltek akkor csak ismered annyira, hogy miről szeret beszélni! De ami még fontosabb hagyd, hogy ő beszéljen :P 21/F
2012. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
x"D
2012. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 évesek nincsenek bent ilyen mélyen a szerves kémiában...
2012. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem.. hát de csak nem beszélhet végig:D rögtönözni meg hülyeségeket nem akarok, inkább legyen 1-2 téma a tarsalyban:D
2012. márc. 27. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt kérdezem hogy vörös e, mert ha igen akkor lecsapom a kezedről, ne félj nekem lennének témáim reggelig.


Egyébként meg egy globális útmutatót kaphatsz tőlem, csak lásd kivel van dolgod... szóval, ha a randi végén szexelni is akarsz két nagyon fontos dolgot tarts szem előtt.


1; bármiről beszélhettek órákon át, ha az vele kapcsolatod. Mindegy mi az, szülei, család, kutyája, huga, elöző barát gonoszságai. Tehát bármi, de magadról semmit se, ha rádterel egyből válts vissza rá, csak róla legyen szó egész este.


2; és ez még fontosabb mint az első, ez a legfontosabb a nőknél, mindenképpen 'lepödj' meg mikor meglátod és egyből jegyezd meg hogy mennyit fogyott. Ezt akkor is meg kell tegyed ha igazából látványosan hízott, az nem számit, te mindenképp mond többször hogy mennyire meglepödtél azon mennyit fogyott.

Ezt nem tudni miért, de ez valahogy a nőknél központi kérdés.


Ha a fenti két tanácsom követed akkor utána már a fején is ugrálhatsz akkor is lesz éjjel szex, szóval ezek után nem tudsz mit elrontani.

2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az előbb is írtam, hogy: 1. a te barátnőd, 2. ezt más nem fogja megmondani helyetted...és a csók, ölelés és egyéb nyalánkságok jók a csöndes percekre...sőőőt...ha ritkán találkoztok akkor inkább az legyen többségben szerintem...ettől függetlenül egy csajnak fontos, hogy végighallgasd még ha hülyeségeket is beszél és reagálj is rá valamit :P ha megkérdezed, hogy telt a hete, milyen volt a suli/munka...milyen volt a nélküled töltött idő :P úgyis elkezd rizsázni...
2012. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!