Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ha így csókolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ha így csókolom meg?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy lányt, messze lakunk egymástól, kb 70 km, bejövünk egymásnak. 2 hónapja ismerjük egymást, napi szinten 6-7 órát beszélünk egymással, kamozunk is! Egyszer találkoztunk nagyon jó volt, ölelés kézfogás is volt! Most fogunk másodszor találkozni, meg szeretném csókolni, még nem csókolóztam sose. 18 éves vagyok ő 17 én hosszú távú kapcsolatot tervezek! Szerintetek jó lenne ha úgy próbálnám megcsókolni, hogy ölembe ültetem mondom neki, hogy kap egy meglepetést. Megkérdem tőle hogy bízik e bennem. Ha azt mondja igen akkor mondom neki, hogy csukja be a szemét de ne lessen! Megpuszilom a száját, majd megkérdem hogy tetszett e? Ha azt mondja igen akkor közelítek felé és mondom közbe nekem is folytassuk? Sztetek ez így jó? Tetszene a csajnak vagy túl nyálas?
2012. júl. 7. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

nyálasnak nem nyálas, de van pár rálátási hiba (jobb ha ezeket megfogadod):


"én hosszú távú kapcsolatot tervezek!"


Előre ne tervezz semmit, majd ha összejöttetek és eltelt 3 hónap, akkor ezzel foglalkozhatsz, de még tán az is korai!

Az a jobb, ha nem tervezel előre semmit, és spontán vagytok együtt, mert ha valami közbejön, nem fogsz annyira magad alatt lenni.


"hogy ölembe ültetem"


Ez már lehet intimebb helyzet, mint maga a csók.

2012. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lekváros tészta ***** válasza:

nyálas xD de tényleg az..

simán oda állsz elé megfogod a kezét és magadhoz öleled

aztán elkezded puszilgatni azt ha benne van jöhet a többi ..

2012. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom h nem csak megdugni akarom... ezt értem hosszú távú kapcsolat alatt.
2012. júl. 7. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah értem, így más ez egyértelmű. Azt hittem (pl.) lefekszel az ágyra, és tervezed vele a jövőd, szituácíókba képzeled magad vele. Mert én erről beszéltem.


Amúgy hiába mondanak mást a többiek (főleg a férfik) ez nem nyálas, én is férfi vagyok, és nem gondolom annak. A nők többségének meg jól esik.


De azt a leültetős dolgot nem feltétlen tartom jó ötletnek. Inkább ültesd melléd, vagy valami. Mert elég intim dolog.

2012. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, sztem ha féloldalasan ráültetem az egyik térdemre, az sztem annyira nem intim, sztem am simán az ölembe ülne.
2012. júl. 7. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha a pasi megkérdezi,hogy tetszett-e,jó volt-e?Az én pasijaimnak van önbizalmuk.
2012. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Audrey007 válasza:
szerintem jó ez de hallod ne kérdez rá mert vissza csókol ha tetszett neki, ha nem akkor pofonbasz és ott hagy
2012. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :) Amúgy 2 hónap nem sok idő, és 70km nem olyan sok... Én 2 éve vagyok együtt a párommal és 271km a távolság köztünk, csak évente max 4x 1 hétre találkozunk, de nagyon szeretjük egymást, és kitartunk addig, amíg nem tudunk együtt lakni.
2012. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nevetséges ennyiszer kérdezgetni. Inkább cselekedj bátrabban!
2012. júl. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez szerintem nyálas,legalábbis nekem. szerintem nincs értelme tervezni,mert nekem általában ha eltervezek valamit sose úgylesz+ ennek elvileg magától kéne jönnie
2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!