Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, de már az elsö napon csak a szexre gondolt. Mit akar tölem, csak szexet?

Figyelt kérdés
.montam neki nem tudok lovagolni azt is ugy értete hogy emberen,meg mindig a mellem közelébe volt,rá rakta a fejét a mellemre.de RENDES A SRÁC !!! de akkor mért?
2008. máj. 3. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:D:D lehet a "tesóm?" :D

1.: mert hülye kéjenc :D 2. mert pasi3. mert hiánya van 4. ha megteheti akkor mrét ne tenné 5. biztos mert nem vagy épp bányarém?! :D

vagy egyszerüen ilyen akrakter vagy tényleg csak arra hajt :D (mellesleg sztem mniden egésséges nem impotens és nem buza palinak nem a pacik jutnának eszébe :D) föleg ha a friss csaja mnodja XD helybe rá vágtam volna hogy majd megtanítlak XD


no de komolyan: ha zavar akk szolj neki :D s tőle kérdezd őszinteség tod :D hasznos (leszámitva a politikusoknak :D) ha meg nem zavar akk miröl van szó? :D

2008. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az előző hszem két értelmü volt :D speciel én se rettenék vissza az ilyesféle önkényes félreértésektöl :D:D 1.: sztem esetenkéntm ég poénos is :D 2.:ha énylegj ol jönk i akk a lányka azt köynveli el hogy hát milyen humorosi tt vki :D am meg tényleg beszéld meg vele :D ezo lyan hogy vannak elég arternatív haverínáim :D arternatív alatt aazt értem hogyha 1 nap min 5x nem követek el "ellenük" hasonlót mint veled a "fiud" akk "besértődnek" :D
2008. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
már 1-2-3 hónapja nem volt lányal
2008. máj. 3. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy szexet is akar tőled! Nem ismerem, tehát nem mondhatom hogy csak a szexet! De itt az a kérdés, hogy te akarod-e?
2008. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy akarom-e
2008. máj. 3. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát először ismerd meg. Bár ezek után...
2008. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyu, egy csomó ilyen srác van, akik egyfolytában ilyen viccekkel jönnek.. szerintem egy idő után már marha idegesítő ... nem éri meg vele kisérletezni! (hogy most tényleg AZT akarja-e..)
2008. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ehh mit varsz.. csak egy pasi..:D:D:D Ne izgulj, ha kialakul a kapcsolat majd ez valtozik. Megismeritek egymast jobban meg ilyesmi. Elso hozzaszolonak meg max respect, menon fogalmaz nagyon. ;)))
2008. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van aki bolondnak tart de a sok felesleges gondolkodas. En a helyedben megmondanam neki amit erzek. Megmondanam, hogy tul intim, hogy szinte alig ismered ahoz, hogy a melledre tegye a fejet es pont.

Megmondanam neki, hogy elegge felre erthetok a szavai.

Nincs taktika- praktika csak egyenes beszed.

Meglatod hogyan reagal. Dobbenten es valoszinu elszegyellve magat, oszinten.

2008. máj. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

okulásodra, elmesélek egy történetet, ami nevezett velem esett meg :P


Összejöttem egy sráccal, (aki most is a barátom), és hopp jé alig bírtuk megállni, hogy ne feküdjünk le. Hopp, meg is ijedtem, mivel azt hittem hogy egy szexőrült barom... aztán az idők folyamán kiderült hogy az illető srác igazán szerethető, vonzó, és nem szexmániás... ő vigyázott rám mindig és ő is vette el a szüzességem, és nem bántam meg, mert nem siettetett.


azt akarom mondani ezzel, hogy adj neki esélyt! úgysem hiszem hogy olyat akar majd tenni veled, amit te nem akarsz.

2008. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!