Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatunk, de autóban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatunk, de autóban és többet akar. Mire gondolt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, kb 3 hete ismerkedünk. Mivel minusz fokok vannak pénzünk meg nincs, ezért az autójában ülünk, beszélgetünk, csókolózunk.. és ennyi. Annyira kívánjuk egymást, de én mégis kértem, hogy nehogy már az autóban legyen vele először, szeretném megadni a módját az első közös szexuális élményünknek. Ő ezt meg is érti. Néha megkérdezi, hogy hogy vagyok? És erre azt felelem, hogy pfúú nagyon készen... pedig csak simogatjuk egymást és csókolózunk. Megkérdezte, hogy tud e valahogy segíteni, meg ő nagyon szívesen kielégítene, anélkül, hogy betenné... de mondtam nem, köszi. Nekem is megkellett volna kérdeznem tőle? Éreztem, hogy áll a farka, meg tett kijelentéseket, hogy mindjárt szétdurran... de én nem érzem úgy, hogy kikellene elégítenem. Szerintetek rosszul gondolom? Aza a baj, hogy hetente 2-3szor találkoznuk, és a csók meg a simogatásokon kívül más nem történik. Szinte biztos, hogy összejövünk. Vélemények? Vegyem elő neki és elégítsem ki?
2011. jan. 7. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elégíteném ki. Majd úgyis lesz gondolom olyan, hogy négy fal között vagytok, és nem egy autóban. Akkor nem jobb? Addig meg húzzátok egymást, és annál jobb lesz az első.
2011. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem h kívánjátok egymást, de semmiképp ne ajánld fel neki, h kielégíted, illetve ne is fogadd el azt h majd ö téged,mert úgysem tudsz majd ellenállni a továbbiakban. Nagyon fontos, h hogyan kezdtek egy kapcsolatot. Tudom,nagyon nehéz megállni, h kezdjetek egymással semmi mélyebb testi dolgot,de hidd el megéri. Gondolj arra, hogy majd ha nyugodt környezetben,végre szabad.. Milyen jól is fog esni,ennyi kívánás után.
2011. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, köszönöm. Megérti ő is, nagyon kedves srác, szokta is mondani, hogy mekkorát fogunk majd szeretkezni :) Imádom őt.
2011. jan. 7. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ne haragudj, de elég tróger a srác, hogy legalább egyszer ne tudna elvinni valami rendes helyre. nem hiszem, hogy nincsen 600 ft-ja, hogy meghívjon akár egy teázóba alkalomszerűen. Másfelől ez az autóban randizunk dolog elég erősen utal arra, hogy nem akar veled nyilvánosan mutatkozni vagy szándékosan nem akar felvinni magához. Én biztos kiakadnék, ha folyamatosan autóban akarna velem randizni valaki.
2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
hmm...nem értem mi a baj az autóval. Ezt sosem fogom tudni felfogni. Ott vagytok mind ketten akarjátok, és kínozzátok egymást valami hülyeség miatt, h megfogadtam h 3 hónapig nem, vagy h ma nem jó a horoszkópod, v h úristen autó...na mind1 végülis te tudod:)
2011. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy autó..hanem hogy ez lenne az első élményünk együtt.Nem egy kényelmetlen autóban szerteném, megakarom adni a módját.Nem pár hétre kell a srác, hanem elég komolyan kialakult egy kölcsönös vonzalom, ami több,mint egyszerű szexuális kapcsolat.

Mentünk mi nyilvánosan ide-oda, kávézni sőt kajálni is.

2011. jan. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!