Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy ezt már első randin megtehetik? (tisztelet a kivételnek. )

Figyelt kérdés
Első randin már kapásból meg akart csókolni kb 20 perc után, aztán előjött azzal a dumával, hogy csak úgy megy bele komoly kapcsolatba, ha jó a szex is, tehát konkrétan közölte, hogy akkor ő nem is várna sokat a dologgal és második randi a lakásán lenne. Jó oké, tegyük fel, hogy megértem ezt a nézetet is, de azért én mégis csak megismerném előbb az illetőt. Én vagyok ennyire régimódi gondolkodású, vagy tényleg ajtóstul rontanak mostanában a pasik? És nem ő az egyetlen aki bepróbálkozott ilyen dumával.18/L
2012. júl. 6. 21:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A fiatalabb korosztályban is volt erre példa, és attól hogy ő 27 nem feltétlenül akar házasodni. Esze ágában sincs, már amennyire elmondta. És pont nem vagyok a naiv, könnyen behülyíthető lány, de mindegy is biztos velem van a baj.
2012. júl. 6. 21:50
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a hasonló korú lányoknál ez nem olyan egyszerű.Én személy szerint konkrétan össze vagyok zavarodva és egyáltalán nem értem a nőket.Volt már néhány kapcsolatom és még több próbálkozásom.Hidd el,vannak lányok akik igénylik,hogy az első randin megcsókolják őket.Nem feltétlenül ribanczok.Sőt,nagyon sok lány küldi a jeleket,hogy "csókolj már meg" és amikor közelítek,akkor BUMM!..."Hogy lehetsz ekkora bunkó?"

Szerintem tudat alatt,vagy tudatosan próbára tesztek,hogy lássátok mennyire vagyunk tökösek.


Na már most ezzel az a baj,hogyha túl vagy 15-20 randin ami nem sikerült,akkor már a fene se tudja eldönteni,hogy csak kóstolgatsz,vagy tényleg akarod azt a csókot.Nem fogod elhinni,de soha nem találtam el.Amikor megcsókoltam,akkor egy nyomulós szexmániás balf@sznak könyvelt el.Amikor nem csókoltam meg,akkor gyáva nyuszinak.


Egyébként romantikus,fél-romantikus embernek tartom magam.Szeretem az összebújást és nem szégyellem kimutatni a szeretetem.De mindent összevetve nem olyan könnyű ám ez a dolog.Már abszolút nem értek semmit...

22/f

2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Hunter92 ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Ez nagyon nagy érték, hogy ilyen éretten fogod fel a dolgokat, sajnos ez egyre ritkább. Ezért is válogasd meg, hogy kivel randizol. Ez után se hagyd magad behülyíteni. Most a saját nemem ellen beszélek, de sok mindent mondhat egy pasi csak azért, hogy ágyba vigyen. Ne hagyd magad kárba menni!:)
2012. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogyha megvan az összhang két ember között, akkor azok megvárják egymást. Tehát: ha a annak a fiúnak TE kellenél, akkor megvárná, még te is úgy érzed, és akkor közeledne. Ha csak csaj kell neki, aki lefekszik vele, akkor meg ez van...Az ilyen fiúkat mind kerüld el, mert előbb-utóbb megbántanának.
2012. júl. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most végülis úgy néz ki hajlandó várni valamennyit, aztán majd kiderül meddig bírjuk. Köszönöm a biztató kommenteket, nem hagyom kárbavészni magam :)
2012. júl. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!