Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy ezt már első randin megtehetik? (tisztelet a kivételnek. )

Figyelt kérdés
Első randin már kapásból meg akart csókolni kb 20 perc után, aztán előjött azzal a dumával, hogy csak úgy megy bele komoly kapcsolatba, ha jó a szex is, tehát konkrétan közölte, hogy akkor ő nem is várna sokat a dologgal és második randi a lakásán lenne. Jó oké, tegyük fel, hogy megértem ezt a nézetet is, de azért én mégis csak megismerném előbb az illetőt. Én vagyok ennyire régimódi gondolkodású, vagy tényleg ajtóstul rontanak mostanában a pasik? És nem ő az egyetlen aki bepróbálkozott ilyen dumával.18/L
2012. júl. 6. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Igazi férfi azt csinál amit akar! És te azt szeretni fogod!
2012. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegyik ilyen :D

Velem is volt már így, úgy hogy fiú vagyok, a csaj konkrétan fél óra múlva ölelgetett, kézenfogva jártunk mintha már ezer éve együtt lettünk volna...

De személyszerint ennyire nyomulós nem vagyok..

19F

2012. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen, az mind egy bunkó nyomorék. Vágd őket pofán.


21/F

2012. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
fogalmazzunk úgy hogy te vagy a normális, a pasi meg meg akar farkalni, bocsi
2012. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán a 20 körüli neveletlen példányok még ilyenek, de aztán később már kulturáltabbakká válnak.
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én már értem miért sietnek így a pasik. Én türelmes, lassú voltam és kb. két randi után a lány megunt, mert se csókot nem csináltam, se szexet, pedig már célozgatott rá. Szóval, lányok ez miattatok teszik.
2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
27 éves a példány, tehát ez se mindig igaz, hogy később már nem ilyenek. Az meg, hogy ezt miattunk teszik azt cáfolnám, mert elég világosan elmondtam neki, hogy ez nálam nem így működik és ezt szerintem felfoghatta volna. Márpedig nem úgy tűnt, mint aki megértette..
2012. júl. 6. 21:24
 8/15 Hunter92 ***** válasza:
54%
27 éves? És szerinted ő komolyan vesz egy tinilányt? Ne légy ennyire naiv! Meg akart dönteni, te nem hagytad neki, ennyi. Nem kell ezt ennyire felfújni. Mindig is voltak ilyen pasik és lesznek is. Azt viszont ne nagyon várd, hogy egy nálad 10 évvel idősebb pasi, akinek már lassan házasodni kéne, veled komoly kapcsolatot tervezzen. Szóval inkább a hozzád közelebbi korosztályban keresgélj.
2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

31 éves nő vagyok.

Soha nem csókolóztam első randin, sőt, a másodikon és a harmadikon sem nagyon. Igaz, nem volt túl sok párom, mert mindig tartós kapcsolataim voltak, összesen három. :-) Két éve úgy alakult, hogy a leghosszabb kapcsolatomnak is vége lett. Egy ideig nyalogattam a sebeimet, aztán elkezdtem lejárni egy szórakozóhelyre, ahová egy elég szűk réteg jár csak, hiszen egy együttes rajongói klubjáról van szó. Mindig egyedül jártam le és soha nem azzal a szándékkal mentem, hogy ismerkedjek, sőt, aki próbálkozott, azt is elhajtottam, még ha tetszett is.

Aztán megláttam valakit, aki egy csapásra mindent megváltoztatott. Előtte határozott elképzelésem volt a randikról. Első nap tilos a csók, a közelebbi testi kontaktus pedig legalább két hónapos együtt járásig. Így tartottam és tartom illendőnek és ettől érzem magam értékesebbnek a manapság nagyon könnyűvérű fiatalságnál. (Tisztelet a kivételnek.)

De ez a férfi olyan hatással volt rám, hogy egy áttáncolt éjszaka után kikísért a buszmegállóba és hagytam, hogy megcsókoljon. Másnap reggel úgy ébredtem, hogy iszonyúan szégyelltem magam, pedig az ég szerelmére, csak egy csók volt... szerencsére egyik randi követte a másikat és már két éve együtt vagyunk.

Ezt azóta elég sok embernek elmeséltem a környezetemben és sajnos meg kellett állapítanom, hogy a mai lányok szemébe én egy idióta vagyok, mert minek várni, ha rögtön egymásnak lehet esni?


Nos, azt gondolom, hogy ha a nők/lányok ilyen felfogással vannak manapság, akkor ne csodálkozzanak, hogy a férfiak élnek az adódó lehetőségekkel...

2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
neisharagudj, de sztem ez tök normális dolog :DDD
2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!