Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S-ben kéne pár tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S-ben kéne pár tuti csajozási tipp. Valakinek valami jolbevált ötlet?

Figyelt kérdés
normális válaszokat, köszi :D
2012. júl. 6. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen tényleg szar dolog leírni, hogy valakinek milyen módon sikerült összejönni egy csajjal ? ne mást kritizálj, írj te valami hasznos választ.
2012. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 DöGanyé válasza:
Hív el valahova gazúlni.. Amerikában ez az új trend...
2012. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Amikor ránézel a nőre és kialakul a szemkontaktus, vágj olyan arcot, mint ha azon gondolkodnál, hogy vajon honnan ismered.A nyitó szövegedhez szükséged lesz, egy kicsi diákigazolvány tartóra, és egy abba pontosan beleférő tükörre.Tehát a szemkontaktus után alkalmaztad az arckifejezést, majd, ha ez megtörtént, menj oda a nőhöz AZONNAL (nincs hezitálás), és mond azt neki:

-Szia segíts nekem 1 percre.(ez persze több lesz mint 1 perc)

+Miben?

-Tudom, hogy furán fog hangzani a kérésem, de nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon szimpatikus nekem, de van egy apróbb bökkenő.

+Micsoda?

-Tehát amikor elkezdtem beszélgetni ezzel a lánnyal, azonnal rájöttem, hogy ő aranyos és mindig szerettem volna egy ilyen kedves teremtéssel megismerkedni, és itt jön a probléma.

+Mégpedig?

-Arra gondoltam, hogy elmondom neki, hogy nagyon szimpatikus nekem, meg beülnék vele 5 percre valahova beszélgetni és meginni egy teát, de nem akarom elriasztani, nehogy azt higgye, hogy nyomulni akarok.

-Szerinted egy ember személyiségét meg lehet határozni valamennyire abból, hogy milyen arcvonásai vannak?

+igen

-Jó, én is így gondolom. Figyelj, megnéznéd ennek a nőnek a képét? Kíváncsi vagyok, te mit mondanál neki?

+ok

-Szóval arra volnék kíváncsi, de totálisan őszintén, mit mondanál neki akkor, ha csak be szeretnél vele ülni teázni, megismerni, de semmi többet?

(Itt előveszem az okmánytartómat és azt mondom, nézze meg a nőt. Amikor kinyitja az 1. oldalon egy tükröt lát. Természetesen a tükörben, amit meg fog látni, az a saját arcképe.Itt általában szokott lenni 1-2 másodperc fáziskésés, míg a nőnek "leesik", hogy róla beszéltem, amikor tanácsot kértem a nőhöz...ezután hatalmas nevetés szokott lenni...)

-Na, ne komolytalankodd el! Mit mondanál neki a helyemben? :)

Innentől kezdve indul a szerepjáték... ő tanácsokat ad... Te pedig szó szerint azt mondod vissza neki!

(AZ OKMÁNYTARTÓT ÉS A TÜKRÖT LE LEHET CSERÉLNI EGY OLYAN TELEFONRA AMIN VAN EGY ÚGYNEVEZETT MÁSODLAGOS KAMERA EZ A TELEFON AZON FELÉN VAN AHOL A KÉPERNYŐ IS EZT BEKAPCSOLJUK ÉS MAGÁT LÁTJA BENNE MINT A TÜKÖRBEN)

2012. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!