Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mérvan az h 17től felfelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérvan az h 17től felfelé értékelik ha 1 pasi kivan gyúrva? és mia véleményetek a bickókról? Imponál ha akkora mármint 1 átlagos fijucska combja?

Figyelt kérdés
nagyon sok munka vanbenne.. az okosabbak aztis kiszűrik kia koxos felfújt és a kemény igazi gyúrós és sztema férfiasság itt kezdődik h foglalkozika testével 1 ember , eddzi magát sztem ettől férfi a férfi necsak ,,cukibogár" legyen
2009. júl. 9. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*tedd
2009. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tényleg elég együgyűnek tűnsz az írásod, fogalmazásod alapján, ezt senki nem szereti, egy csajnak ennél több kell, és ha valaki köbgyök akkor a csaj nem fogja értékelni az izmokat.

És a csajok is inkább az okos, művelt, érdekes pasiktól olvadnak onnantól meg kb mindegy.. úgíhogy inkább gyúrnál ezekre..

Amúgy ha full külsőségekre megyünk, tesség, én uuutálom az izomagyú pasikat sztem gusztustalan. A mackó sem jön be. Simán száljás, kicsit edzett. A nagyon gyakforma sem nyerő. De az izomagy a legrosszabb.

2009. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
A mackós, elhízott test az egészséges és az izmos test beteg, kerülendő... pfff Attól, hogy valaki izmos még ugyanolyan ember mint a többi. Miben változott volna meg a személyisége csak azért mert sportol?
2009. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ahh, ez nem arról szól hogy direkt egészséges test fújfúj. Ennyi erővel a nőknél az ideális termékeny test 100 kilót nyom..

Csak valakinek ilyen az ízlése, valakinek olyan.

Valaki szereti a kemény hatalmas izmokat, valaki kifejezetten rosszul van tőle.

Nem kell azon kiakadni hogy az emberek nem egyformák.

Tőlem lehet rajta izom, engem nem érdekel, de ha már olyan a karja mint az én combom, az nekem sok.

2009. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

én is gyúrok már egy jóideje ;) de nem ettől érzem magam férfinak....

elöttem szólóval értek eggyet!

2009. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!