Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mérvan az h 17től felfelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérvan az h 17től felfelé értékelik ha 1 pasi kivan gyúrva? és mia véleményetek a bickókról? Imponál ha akkora mármint 1 átlagos fijucska combja?

Figyelt kérdés
nagyon sok munka vanbenne.. az okosabbak aztis kiszűrik kia koxos felfújt és a kemény igazi gyúrós és sztema férfiasság itt kezdődik h foglalkozika testével 1 ember , eddzi magát sztem ettől férfi a férfi necsak ,,cukibogár" legyen
2009. júl. 9. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem tudom, de én 17 vagyok, de már több éve a kigyúrtak tetszenek. Szerintem is ettől férfi a férfi, az izomtól, meg amikor az ember hozzáér a feszes testükhöz, hmmm...csak az izmosakat szeretem :)

17/L

2009. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2009. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát én 17 vagyok és testépítő, persze nem koxos! Hát az biztos hogy iszonyat nagy meló van vele...
2009. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem pedig a férfiasság ott kezdődik, hogy feltornázod az IQ-dat 74 fölé és megtanulsz helyesen fogalmazni és írni.


Nőben erre mondják, hogy nagyon csinos csak meg ne szólaljon...

2009. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A 4.válaszolóval egyet értek :)

Attól,hogy nagy meló van benne oké én elfogadom, de a belső értékeidnek is a helyén kell lenni ahhoz. Én meg pl.elég sovány kölök vagyok , jólvan annyira nem azért,és a barátnőm így imád :) Szóval ha csak a külsőségekre megy egy kapcsolat, akkor persze előnyöd van az biztos . De egy komoly kapcsolatban már sok minden más számít ,és az izmod lesz a legutolsó amit néznek. Sőt nagyon sok lány nem szereti a túl izmos embereket. Egy alap izom persze kell ,és hogy meg tudd védeni a lányt ,de nem sokat számít. Én inkább thai-boxolok :)

2009. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem agyra gyúrjál tündérbogár. Nem a testeddel van szerintem gond, hanem a kobakod tartalmával.
2009. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak elfelejtik, hogy a nők nem pasik. A nők többet adnak a belső értékekre, mint a külsőkre. De azért gyúrjál csak...
2009. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a sokhülye egyből leszól itt aa szánalmas intelmeivel:D:D otthon anyucinakkösziii(K) csakazok írjanak akik értelmes választ adnak nem nevelés-oktatás tanácsadást kértem ;)
2009. júl. 10. 00:46
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni...

A fréfiasság pedig nem a testépítésnél kezdődik...

2009. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Gyúrógép vagy, nem férfi. Majd ha lesz stílusod, eszed, kellő érzelmi intelligenciád, gyere vissza és tett fel a kérdést újra. Vagy otthon anyucinak, tudod... (Csak hogy klasszikust idézzek.)
2009. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!