Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz szól főleg a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól főleg a kérdés, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
van egy lány,kb 1 hónapja ismerem.elhívtam állatkertbe de ő neki pont akkor vizsgaidőszaka volt és irta hogy nincs most kedve mert tanulnia kell.Arra gondoltam hogy küldetek 3 szál rózsát valami plüss macival és valami jó szöveget is kikellene találni az üdvözlő kártyára..mit gondoltok az első kérdésre?és tudnátok segitenni mit irjak rá ha jó ötlet?
2012. júl. 3. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kivisznek három szál rózsát is? Nem ismerem az ízlését, a gesztus aranyos, de a plüss nekem már sok lenne. Nyáltenger lenne, de ízlések és pofonok. Lehet hogy neki ez jön be. Küldj inkább állatkerti belépőt:D
2012. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak nem be akartad mutatni a lányt a rokonaidnak? :D
2012. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 menta34 ***** válasza:
Vigyed te, ne futár...
2012. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kértem volna..:D tudom hogy az utcákon is vannak állatok,elég nagyok!!de jó idő volt MEG CSAK útba akartam ejtenni mert szereti az állatokat én meg ugy gondoltam...
2012. júl. 3. 08:06
 5/11 A kérdező kommentje:
amugy 20L lenne szó
2012. júl. 3. 08:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy most kedve nincs, vagy ideje nincs veled az állatkertbe mennie? Mert ha kedve nincs, kár a rózsákba befektetett pénzért.
2012. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A rózsa oké, de a plüss túlzás :D Nekem legalábbis az kicsit sok lenne :D

18/L

2012. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Én normális választ adtam, kikérem magamnak. A plüss az nyáltenger és kész. Bocs, ez az igazság. Tényleg inkább állatkerti belépőt küldj plüss helyett, ha már úgyis oda akartad vinni.
2012. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 perfectlie ***** válasza:
Fogadd meg a normális választ magának kikérő tanácsát,az állatkerti belépő aranyos és vicces,ötletes és mosolyra fakaszt a rózsa pedig sablonos,unalmas,nem hagysz neki időt ismerkedni-beléd habarodni,és emellett nagyon nyálas.1 hónapja ismered,nem is jártok,a rózsa és a plüss maci elüldözné rendesen.
2012. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8/9 nem rád értettem!megy a zöld pipa :D köszönöm az eddigi válaszokat és persze még irhatok véleményeket :)
2012. júl. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!