Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi pasinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi pasinál?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk egy ideje.Főzne meg megnéznénk egy filmet.

Szerintetek ?

19/l



2012. júl. 2. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ismeritek már egymást, vagy abszolút első találkozás lenne?
2012. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Msnen beszélgetünk már egy jó ideje,de nem feküdnénk le természetesen.
2012. júl. 2. 23:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
felőlem WoW-ozhattok is
2012. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem hangzik rosszul.

Ezt én is bevállalnám egy elsőrandis csajszival.

Már csak azért is, hogy lássa, hogy nem jár rosszul velem :D

Meg így legalább látszik, hogy nem egy gizda kis újgazdag majom. Ugyebár kaja, film, de otthon. Ergó majdnem mozi, étterem, csak kb tizedannyiból, vagy kevesebből.

Ez nem azt jelenti, hogy smucig, egyszerűen csak nem szórja a zsetont, és ez jó.

2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha még nem ismeritek egymást személyesen akkor inkább egy "semleges" helyet válasszatok.

Nekem kicsit gyanús, hogy első randira magához hív...

2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Háát, ha még nem találkoztatok, lehet én megkérném, h legyen vmi 'pártatlan' hely.
2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem is az volt,de rákérdeztem.

Max csók,ha nem akarok tovább menni,mondtam is,hogy nem,akkor nem erőltet semmit.Nem alszok ott.

Pláne,hogy még szűz vagyok,úgyhogy nem hiszem,hogy lenne bármi is,csak jól éreznénk magunkat.

Szerintem nem smucig ezt 1 percig se gondoltam ezt.

2012. júl. 2. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi/srác felhív egy lányt/nőt a lakására, akkor meg akarja fektetni. Ha a lány felmegy, akkor ezzel jelzi a hajlandóságot.
2012. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül.
2012. júl. 3. 00:06
 10/14 anonim ***** válasza:

A-a, netről első randi soha ne a lakásban történjen, hanem nyilvános helyen.

Mert az egy dolog, hogy szűz vagy és naiv, és te elhiszed, hogy nem megdugni akar, de ez csak a jobbik eset, ha egy fiatal srác próbálkozik, max nem jön neki össze.

Ha valami őrült akkor nagyon megszívod, mert egy lakásban még csak elmenekülni sem tudsz. Nagyon sok beteg alak van a neten. Szóval mindenképp valami semleges helyet javaslok első randira, akár séta, tökmindegy, nem kell pénzt költeni rá, nem ez a lényeg.

De ha mindenáron menni akarsz, legalább három ismerősnek hagyd meg, hogy pontosan hova mész, és dumáld le velük, hogyha nem küldesz smst x óráig, hogy megvagy épségben, akkor kezdjenek el aggódni.

De szerintem inkább üljetek be valahova, vagy ilyesmi. Komolyan.

21L

2012. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!