Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek Till Lindeman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek Till Lindemannal?

Figyelt kérdés
Én igen:)

2012. júl. 1. 17:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
En fiu vagyok (nem meleg) es en is nagyon birom :D es volt olyan szerencsem,hogy elöttem setalt el!!(felelmetes allat)
2012. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

miért olyan félelmetes?:D Nem értem:)

Amúgy nekem mostanában pont az nem tetszik benne, hogy ennyire erőlteti a szem- és hajfestést. Természetesen sokkal jobban néz ki (lásd: rosenrot). Ez inkább öregíti. 19:32 vala

2012. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem mondod? Mesélj ,milyen?

Azért akkora állat,mert régen úszó volt, ifjúsági úszó eb-t is nyert ndk színekben csak kivágták a csapatból mert szabályt sértett:) Már akkor:)

Hol sikerült összefutni vele? Fellépésen voltál már?

2012. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szóval az úszómúltból ez a szép daliás termet [link]
2012. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
milyen szabálysértést követett el?
2012. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
közben megtaláltam:)
2012. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Engedély nélkül elhagyta a szállodát, ahol volt a csapat. Szoc blokkhoz tartozó ndk-ban nagy vétéségnek számított. Plusz még egészségügyi problémák is hozzájárultak állítólag, gyomorbetegség.

Csak egy balhéjáról hallottam, ami magánéleti, megütötte a feleségét és eljárás indult ellene. Ezt leszámítva jó gyerek volt az elmúlt közel 50 évben.

2012. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Inkább Oliverrel:D

15/L

2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
11 Mekkora mázlista vagy:)
2012. júl. 1. 21:30
 20/24 anonim ***** válasza:
Hohó, még jó, hogy igen, mindig is erről álmodoztam. :) A nagy korkülönbség pedig külön előny. ;)
2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!