Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú kiosztott engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú kiosztott engem randizás terén, mert szerintem ez a legjobb része egy kapcsolatnak, mi a véleményed erről? 20L

Figyelt kérdés

"Akkor kívánom hogy évekig élj egyedül és bizonytalanságban, mindig más más emberrel randevúzva beteljesületlenűl, mert akkor újra és újra randizhatsz, s remélem olyan emberekkel is összefutsz mint én, akik bántottak és átvertek!"


Ez nagyon elgondolkodtatott engem, s lehet, hogy igaza is van


2012. jún. 30. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosan jogosan kaptad.. mindennek van alapja.. :) gondolkozz el ezen is.. :) miért is írhatták neked.. :)
2012. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl érett a hozzáállásod, kicsit még inkább tiniként nézed a kapcsolatot, mint felnőttként. A randizós időszak tényleg gyönyörű, de szerintem azért érzed a legjobbnak, mert még nem volt olyan kapcsolatod, ami utána is harmonikusan, szerelemben folytatódott. Amikor már ismered jól minden mozdulatát, a testének minden porcikáját, és mégis minden reggel alig várod, hogy felébredjen és rád nézzen, átöleljen. A randizós időszak hiába kellemes, nincs meg benne az a meghitt összetartozás-érzés, ami utána kialakul.

Ezt azonban tanulni kell, a randizás időszakában meg csak sodródsz az árral.

2012. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg kellemes dolog a randi, de utána jön a többi!
2012. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
pf egy megsértett, megbántott lelkisérült kisfiú szavai ezek. a randizás a legjobb dolog a világon :) még akkor is, ha néha nem sikerül
2012. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igaza van. Messze nem a randizgatás a legjobb része a dolognak. A randi az egy felszínes dolog,mindenki a legjobb oldalát igyekszik mutatni.Ettől azért van jobb is egy kapcsolatban.
2012. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt is gondolod, hogy a szívnek nem lehet parancsolni... A párkapcsolatok legjobb része, amikor megismered a másikat, ahogy egymáshoz csiszolódtok. Ebbe te még szerintem energiát sem fektettél és az álmodozás és az újdonság varázsa hajt. Igaza volt, így van. Valószínűleg azért osztott ki ennyire, mert már csalódott egyszer hasonló felfogás miatt...
2012. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én veled nem értek egyet, szerintem a randizás része a legpocsékabb az egésznek, de ettől függetlenül a srác hisztijét sem vágom.

Gondolom az a baja, hogy nem jöttél össze vele, és most vinnyog, hogy beletiportál a férfiúri önbecsülésébe ezért kívánja sok szeretettel burkoltan, hogy "dögölj meg".


Ha nem akarsz, csak randizgatni, akkor randizgass, csak előre közöld mindenkivel, hogy te csak randizni akarsz. :) Mert az szemétség, ha elhúzod a mézesmadzagot, aztán pofára ejted őket, hogy te nem is akartál többet.


21L

2012. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!