Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 eves fiuk! Zavarna-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves fiuk! Zavarna-e, ha egy veletek egy idos lany, mar nem lenne szuz?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki tetszik. Tegnap vegre ram irt, elmeselte, hogy en is bejovok neki. Elkezdtunk ugye beszelgetni, hogy jobban megismerjuk egymast. Mondta, hogy lesz a haveja szulinapja, es orlne, ha elmennek vele, egybol igent mondtam. Aztan szobajott az is, hogy szuz vagyok-e meg. Mondtam neki, hogy volt egy 1 eves kapcsolatom, 2 honapja szakitottunk, tehat nem.

Annyit mondott, hogy pedig azt hitte, az vagyok.

Aztan 25 percig semmi, es elkoszontem.. Nem akartam rakerdezni inkabb..

Lehet, hogy mar nem akar talalkozni sem?

Titeket ez zavarna?


2012. jún. 30. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna 17/F
2012. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet a srác szűz és tart tőle h bénának tartanád.. :)
2012. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavarna :) Sőt :)
2012. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak úgy gondolkodik mint én.

Én személy szerint csak addig nézem a szüzességi kort hogy 17 indokolt esetben 16 éves kor második felében vesztette-e el. Persze ez idősebbeknél is számít.


Vagyis engem az nem zavar, ha 17 éves csaj nem szűz, de ha 15-évesen vesztette el, akkor az már teljesen kiábrándít.


Leginkább azért mert ez egy ilyen érték, ami egy férfi számára olyasmi, hogy te csak az miatt megtartottad ezt magadnak, hogy neki add. (Vagyis a legnagyobb ajándék, amit nő adhat férfinak)


18/f

2012. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom fiuk a valaszokat! Majd megprobalok beszelni vele is, hogy most mivan..

Utolso valaszolo.. Termeszetesen nem azert fekudtem le vele, mert az milyen meno, vagy mittudomen :D Nagyon szerettem a sracot, es naivan azt hittem, hogy ennek nem lesz vege..

2012. jún. 30. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit mondott, hogy pedig azt hitte, az vagyok."


Ez annyit jelent, hogy minden jól alakult nálad míg ki nem derült amit tudni akart. Nézd, vannak srácok akik szűz lányt szeretnének és nem feltétlen azért, mert fél a leégéstől. Mindenkinek vannak elvárásai ahogy gondolom te se jönnél össze egy 45 éves pedofil hajlamú kövér férfival. Ha megtudja emészteni, hogy már nem vagy szűz akkor lehet esélyed, de ha nem akkor így jártál.

2012. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze, ertelek. vegulis ez igy korrekt.. mondjuk azert mondhatta volna, hogy akkor bocs, de ezt hagyjuk.. legalabb tudnam, hogy mi is van.
2012. jún. 30. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem, sőt egyenesen olyan lányokat kedvelek, akiknek van tapasztalatuk.
2012. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Mért zavarná ? inkább örül szerintem hogy nem vagy az :D

Van egy haverom aki szűz ő is ilyet szokott kérdezni a csajoktól.

Nem nagyon ismerek lány aki szűz 17 évesen, csak olyat aki bűn ronda.

17/F

2012. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hat, koszi utolso ketto.:D

Most ha ezen megsertodott, akkor tenyleg igy jartam.. Legalabb oszinte voltam, ha ez szamit.

2012. jún. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!