Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felkelteni egy lány figyelmét mit tegyek azért hogy érdekelni kezdjen felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá gyakran járj a közelében mindig figyelj rá legyél vele udvarias esetleg hivd meg pizzázni mozizni valamerre kimozdulni beszélgetéseket kezdeményezz vele
2012. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg helikopterezz
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a személyiséged, kezdj el csajozási tapasztalatot gyűjteni, nézz ki férfiasabban!
2012. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régen: laza, kis nyugis srác

Csajok: kerültek


Én most: vicces, bolondos, kicsit perverz srác

Csajok: tapadnak rám


Megvan a titok *-*

Igaz, külsőmön (haj, öltözködés) is változtattam :)

16/F

2012. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló tud vmit :)

legalábbis én a vicces, bolondos srácokért vagyok oda(persze biztos van olyan, aki a nyugisabbakat szereti) :)

2012. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá, megszólítod: ha csak azt mondod neki, hogy:

-háhhh..háááhhhh...hháááhht de szép napunk van ma=)

Abból is arra fog következtetni, hogy próbálkozol nála, vagy azonnal elutasit, vagy hagyja, hogy szenvedj, amig ki nem nyögöd neki, mit akarsz.


Én egyenes szoktam lenni velük: akit régebb óta ismerek, azzal eltöltök kb 6órát, vagy órától függetlenül 3-4alkalmat(ennyi elég szokott lenni), és megmondom, mit érzek, gondolok.

Aki friss...na olyanokkal nem is szoktam kikezdeni: még akiket évek óta "ismerek" valójában sokszor őket sem isemrem eléggé.

f18

2012. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!