Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy én is tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én is tetszem Neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki majdnem egy éve tetszik. Nagyon kedves, okos, és nekem nagyon tetszik. Nem mertem megmondani neki, és senkinek nem mondtam el, aki ismeri őt. Megőrülök érte, nincs nap, hogy ne gondolnék rá. És nagyon hiányzik (főleg most így a szünetben, hogy még edzésen sem találkozunk). Nincs barátnője, és nem az a bulizós-csajozós típus, nagyra becsülöm, szerintem nincs az ilyen fiúból sok a mai világban.

De visszatérve a kérdéshez:

Egyik edzésen (az utolsók egyikén), csak hárman voltunk, és az elején, amikor a másik fiú nem figyelt, odajött hozzám, köszönni (nem nagy ügy, gondoltam, mert egyébként is sokszor beszélgetünk edzés elején). Adott egy óvatos pacsit, és egy darabig fogta a kezemet. Nagyon aranyos volt. Egész edzésen azon gondolkodtam, hogy vajon akkor tetszem-e neki, vagy csak véletlenül történt az egész. Edzés után beszélgettünk, de nem mertem rákérdezni a dologra, és ő is kerülte a témát.

Máig nem tudom eldönteni, hogy miért csinálta. Kérlek segítsetek.



#fiú #ismerkedés #barát #tetszik. szerelem
2012. jún. 27. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
én fiú vagyok és nemhiszem hogy ez csak véletlen volt :) am hivd el valahova sztem
2012. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elfelejtette hogy fogja a kezed mert eszébe jutott hogy nem mosogatott el.
2012. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: köszi, én is erre hajlottam (és ezt is reméltem:), de így már hitelesebb. Szerinted nem ciki, ha a lány hívja el a fiút?

második: alapjáraton nem lenne rossz vicc, de szerinted viccből kérdeztem?!

2012. jún. 27. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem még várj valami biztosabb jelre, jobb ha a fiú kezdeményez..ha tetszel neki, mondja meg! nem szoktál vele msnen/fészbukon beszélgetni?
2012. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.:de szoktam, de én olyan vagyok, hogy ha valami fontosat akarok mondani, akkor azt szemtől szembe, ja és Ő se az a fajta, aki inkább írásban mondaná el az ilyet.

De igazad van, várnom kéne még egy kicsit.

2012. jún. 27. 22:24
 6/11 anonim válasza:
1. vagyok próbálj vele kettesben beszélgetni és lassan közelítsd meg a témát
2012. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, a fontos dolgokat élőben kell elmondani, de cseten elég könnyű megismerni a másikat, ha sokszor ír rád és érdeklődik felőled biztos tetszel neki. (3.voltam)
2012. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy általában én írok Rá... :O
2012. jún. 28. 19:28
 9/11 anonim válasza:
Szerintem az egyáltalán nem baj,hogy te írsz rá facebookon. Chateljetek sokat és majd egy kis idő elteltével kérdezd meg tőle,hogy nem-e akar valahova elmenni veled kettesben. :) Hidd el ha tetszel neki akkor nem fogja azt mondani,hogy nem!
2012. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is teljesen ugyan ez van, és nekem is nagyon hiányzik, és én sem merek rákérdezni. :)


Én a sok beszélgetés híve vagyok, mosolygás, ölelgetés, abból rossz nem lehet.

De ha te bátrabb vagy, szerintem nyugodtan elhívhatod, abból rossz nem lehet, ha már ilyen aranyosan köszön. :)

2012. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!