Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (LENT)

Figyelt kérdés
1 éve ismerek egy srácot, akit csak fél éve "vettem észre", de már régebben is előfordult, hogy egyszer-egyszer összemosolyogtunk. Közös programjaink voltak mostanság és közelebb kerültünk egymáshoz. Mindig azon kapom, hogy néz,persze, ha ránézek elkapja a tekintetét.Ez már nem is nézés, úgy érzem minden mozdulatomat figyeli. Elkezdett lájkolgatni facebook-on, ami azért zavar , mert nem szokott köszönni ( viszont imponál is, mert csak a volt barátnői képét "tetszikeli" ).A barátnőmtől szokott kérdezgetni rólam. Valamelyik nap egy hivatalos ügy miatt írtam neki, végül pedig már személyes dolgokról kezdtünk el társalogni, megegyeztünk, hogy folyamatosan fogunk beszélgetni. Ha valamelyikünknek le kell mennie ő mindig oda írja, hogy : majd még beszélgetünk, irkálunk. Kérdésem az, hogy vajon tetszem-e neki ? Felkeltettem-e az érdeklődését ?

2012. jún. 25. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze h tetszel neki. Különben nem foglalkozna veled.;)
2012. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, tetszel neki. :))
2012. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!