Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni ha komoly kapcsolatra vágyom? 17/l

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan fiút aki komolyan vesz és tényleg tudna szeretni, a kavargatásokból már elegem van. Baráti társaság kilőve mert csak lány barátaim vannak. Járok bulizni de hát ott aztán esély sincs, hogy komolyan vegyenek:D hol lenne ilyen lehetőség? Ti hol találtátok meg a nagy őt?:)

2012. jún. 25. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt majdem..:)
2012. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
írj üzit...18/F vagyok:)
2012. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? igazából ettől függ...
2012. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2012. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen lányt keresek, komoly kapcsolatot :)

17/f

Írj ha van kedved!

2012. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, ha megírod, hol laksz, az sokat segít :)

19/f

2012. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akár itt is...:D De azert okosan, nem kell hinni boldog-boldogtalannak!;)

18/F

2012. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

legyen valami hobbid. pl: járj el sportolni. akkor majd te is jól nézel ki meg ilyen izmos, érelmes fszokat is találhatsz. csapatban találtam meg :)

lehetőség: baranta ott jó a kondi, egész értelmesek, a nemek aránya számodra megfelelő, ha nem vagy hülye akkor akkor akár hosszútávon is, onnan aki lány az már talált magának párt tehát nagyon konkurencia sincsen :)

vagy kondi terem, cserkészkedj, anime klub, diák munkák, ismerkedj új emberekkel, legalább szélesedik a látótered (sic!) előbb utóbb valaminek össze jön

ja és diszkóba az emberek nem hosszútávú kapcsolatot keresnek de rövidtávon (egy éjszaka) ott bármelyik csajnak összejöhet, ha jól tudja tálalni magát.

ui: tudjad mit/kit hol kell keresni!

2012. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem is. 18/F
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Heves megye :)
2012. jún. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!