Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a nyár és fogalmam sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár és fogalmam sincs hogy hogy szerezek egy csajt. Vannak tippjeitek?

Figyelt kérdés

18/F vagyok.

Nem egó miatt mondom de jóképű vagyok (jó a humorom és vidám, kedves vagyok), mondták már páran de azért szerintem nem lehetek az az adonisz mert a csajozás nem megy olyan könnyen.

Nem tartom sokra magam és én magamat nem tartom olyan jóképűnek valószínű ez itt a gond...

Amúgy sok hobbim van és sportolok, zenélek. Szóval lenne mire nagyképűnek lennem de valahogy az agyam ezt nem akarja befogadni.


Én alapból bulizós, hülyülős fiú vagyok aki szeret elmenni, járkálni a városban de nekem 1 ilyen barátom sincsen így nincs sokszor az a lehetőség hogy elmenjek valakivel...


Adnátok pár tippet? Előre is köszi ;)


2012. jún. 25. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

jóképű, humoros, vidám sportoló/zenész.....

Ezt a kérdést nem értem....

2012. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hm,hát milyen tipusú csajok jönnek be?Külső/belső?
2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Srác, ugyan ez van velem is, csak én nem zenélek :) De én arra jöttem rá, hogy valamiért a lányok minket csak barátnak tekintenek, vagy pedig azt hiszik, hogy van barátnőnk...
2012. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A vodka segít.
2012. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia. én szívesen barátkoznék veled,nekem sincsen ilyen barátom azok állandóan kockulnak meg füveznek.Szóval én benne vagyok a városjárásban:)
2012. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A jóképű és humorost mások mondták és én épp ezt nem hiszem el csak próbálom...

Barátként rám nem sok lány tekint mivel én baromira nem hiszek a fiú lány barátságban. 1 lány van akivel jóban vagyok.


Amúgy a csinos, nem ribanc típus jön be. Nem utolsó ha lehet vele jót beszélgetni és benne van a hülyeségben szóval nem egy savanyú alkat.

2012. jún. 25. 13:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de nekem nem kell barátnő. Mármint én csak akkor jönnék össze valakivel,ha tényleg szerelmes lennék belé.
2012. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok a kor is stimmel, csak lány, és mindig csak megnéznek de alig szólitanak le, nem mintha a halálomon lennék egy kapcsolat nélkül, de néha jó lenne eljárni valakivel.
2012. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

küldj képet és megmondom hogy jóképű vagy e:D

amugy ha zenélsz az biztos jó pont:D gitározol?

2012. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, gitározok.

Ha szeretnél képet küldj emailt :D

2012. jún. 25. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!