Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem el a 2. randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem el a 2. randin?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyszer találkoztunk! Akkor moziban voltunk meg egy tóparton sétálgattunk stb. Nem szereti a kávézó szerű beülős helyeket.Már kérdeztem nem e megyünk el bowlingozni de nincs hozzá kedve.Én már gondolkoztam hogy elviszem a Balatonra egy napra ami nem tudom mennyire jó ötlet.Ti hol voltatok másodszor segítsetek légyszi!
2012. jún. 24. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

válogatós a kicsike...

hány évesek vagytok? mik érdeklik?

2012. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20, és ezért tök gáz hogy semmi ötletem!
2012. jún. 24. 14:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeret bulizni, de nagy hülyeség lenne szerintem egy szórakozó helyre menni. Annyira nem tudom hogy miket szeret mert előtte nem ismertem
2012. jún. 24. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
koncert? együtt tomboltok egyet, aztán levezetésnek egy kis séta. akár valami fesztiválra is kimehetnétek egy napra...
2012. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet,de ha valami fürdőbe vinném? Vagy akkor már inkább a Balaton ?
2012. jún. 24. 14:55
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat
2012. jún. 24. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
strand, Balaton ezek is jó ötletek, de elmehetnétek várost nézni is
2012. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Balaton nagyon jó ötlet.
2012. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!