Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek össze tudok jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze tudok jönni vele? Többi lent

Figyelt kérdés

röviden egy kis jellemzés magamról:

elviekben helyes,humoros,okos,magas,nincs kockahasam de nem vagyok duci sem alig ha van rajtam 15 kg felesleg

átlagos srác vagyok


szval hogy ezt így már tudjátok a lány 15 én 14 éves vagyok nagyon szép csinos lány mindene meg van ami számomra fontos de nincsen túl sok esélyem SZERINTEM.Mi a ti véleményetek tanácsot tudnátok adni?



2012. jún. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 15 kg,az elég sok,szerintem valamit elírtál..amúgy nem hiszem,hogy tetszene néki egy fiatalabb fiú.
2012. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem értelek öreg...

semmit nem mondtál leírtad magad és őt és ennyi. A kapcsolat köztetek? Hogyan viszonyul hozzád? Miből gondolod hogy nincs esélyed? Ha nem beszélsz a lelki dolgokról akkor nem tudok mit mondani sőt még csak tanácsot se tudunk adni :S

2012. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos a 15 kgot tényleg elirtam mert az 5kg.

A lánnyal a kapcsolatom semmilyen.egyszer sem mertem megszólítani 7 év alatt mert ő a suli legszebb lánya.Viszont 2 nappal ezelőt ráírtam akkor elég jól eltudtunk beszélgetni.Kedves lánynak tűnik de amiből gondolom hogy nincs esélyem az az hogy ő bárkit megkaphatna és pont velem nem járna.

2012. jún. 23. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:

15 évesek..

hány szerelmed lesz még ..

én 17 vok és 4 lányba voltam szerelmes de ebből 0 akinek tetszek :/

2012. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam hogy szerelmes vagyok habár lehet :D
2012. jún. 23. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
ha egész nap (vagy a napnak a félébe) rá gondolsz mit csinálhat jól van e stb .. vagy ha álmodsz róla valamit akkor az már szerelem :) még ha nem ismered is.. (én tom .. mondjuk sokan nem értik )
2012. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne így állj hozzá hogy nincs esélyed...

rossz a hozzáállás :/

állj a sarkadra szólítsd meg, beszélgess vele és hívd el valahova. A jelei alapján meg az alapján, hogy hajlandó e találkozni veled ki fog derülni mi van.


azt ajánlom, hogy gyorsan döntsd el mit is akarsz mert ha véletlen beleszeretsz és nem jön össze a dolog akkor nagyon megszívod (saját káromból tanultam)

2012. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És ami nagyon fontos, hogy légy magabiztos! A kisugárzáson rengeteg múlik!!! :) Lehetsz a suli legjobb sráca, kockahassal, és helyes arccal, ha egy nyuszi vagy, nulla önbizalommal, akkor nem leszel népszerű.
2012. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!