Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy haverom elhívott randizni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom elhívott randizni. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, még sosem voltam ilyen helyzetben, és nagyon félek hogy fura lenne, hiszen egy társaságban vagyunk, kínos lenne, ha nem jönne össze.. Ráadásul jó fej is, folyton poénkodik, nem tudom nagyon elképzelni mint pasit...

mit gondoltok?



2012. jún. 22. 18:47
 1/7 anonim válasza:
mondj igent, próba cseresznye. :)
2012. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max lesz egy potya fagyizásod vagy bármi ilyesmi :D Na bumm.
2012. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem is paráznék, ha nem lenne a haverom. De így ha rosszul sül el, és később ugyan azzal a társasággal megyünk valahova nem lesz gáz? Volt már másnak ilyen?
2012. jún. 22. 19:04
 4/7 anonim válasza:
ÉN fiú vagyok, és engem utasított vissza egy osztálytársam. Nincs belőle probléma ő úgy viselkedik mint eddig, és én se nyomulok. Egy hét után olyan volt mint ha mi sem történt volna, csak a rossz érzésnek kellett elmúlnia az elutasítás után . )
2012. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ ezt jó tudni. de én még nem tudom visszautasítsam-e
2012. jún. 22. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Mákosat. Két tányérral!
2012. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond neki el hogy a te fejedben az ő képe nem egy potenciális pasié, ezért ha akar valamit akkor tegyen érte hogy megváltozzon. Ehhez férfiasság és vonzerő kell nem igazán jófejség. Ja és látnod kéne tőle szexi életképeket is. pl megmasszírozhatnád őt, vagy ő téged félmeztelenül. stb.

28F

2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!