Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi romlott szép lány? Fiúk titeket nem ábrándítanak ki ezek a lányok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem facebookon is, hogy a legszebb lányok mind egoisták, beképzelt, önteltek, flegmák, lekezelőek a fiúkkal szemben és elvárják, hogy megvegyen nekik mindent a srác meg nyalja ki a feneküket. Tényleg ilyen mélyre süllyedtek a mai lányok? Nekem már kedvem sincs ismerkedni és csak a szexkapcsolatokra hajtok, de hát ahhoz is pénz kéne, mert különben le sem fekszenek velem, ezek a finnyás lányok.

2012. jún. 21. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért elég sok csúnya lány is el van ám szállva magától.

És a szépek közt sem mind olyan, amilyennek leírtad őket.


Idióta punák mindig is voltak és lesznek.

A pénz meg mindegyikhez kulcs. Ez már évezredes szabály.

2012. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
A média,a sok páwa köcsög teperése és az elv@szott szülői nevelés termékei ezek az emberi selejtek. Engem különösképp nem izgat. A barátom engem választott nem egy olyat. :D
2012. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 15:42


Errről jut eszembe, hogy azok a lányok, akik rendesek és szépek is már foglaltak mind. Tapasztaltam ezt is. Általában már több éves kapcsolatban vannak és elég ragaszkodóak, hűségesek. Szóval ez egy sakk-matt helyzet. Főleg, ha a fiú sem tökély külsőre.

2012. jún. 21. 15:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden embernek több arca van. Az elszállt csajokat is le lehet kicsit "törni", utána teljesen normálisak lesznek. Egy vélt vagy valós társadalmi elvárás miatt viselkednek úgy, ahogy. A viselkedés nem azonos az illető személy valódi lényével.
2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Te tipikusan azokra gondolsz, akik össze-vissza pózolnak a tükör előtt, igen ők azok, akiket kellet volna a giotin alá rakni.


Mondjátok má meg könyörgöm, mi értelme van pózolni, mikor teljesen máshogy néz ki úgy a kép, mint ami ő?


Inkább sutyomba lekapott képeket raknának fel magukról, na ott aztán esély sincs "bamba arcokat vágni"

2012. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem a lányok süllyedtek mélyre hanem az emberek és a társadalom egy jó része
2012. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem kéne ennyire általánosítani a lányokat:) igen vannak pózer p*csák (nem mindig voltak, csak egy ideje és sajnos az utóbbi időben megnőtt a számuk) és vannak az átlagos lányok. de elmondok vmit (ez csak a saját észrevételem szóval ha kérhetem csak finoman kritizáljatok:)) szerintem a beképzelt, egoista, flegma, stb lányok többségének is van egy másik énjük..vegyük azt ha például a családjukkal, barátnőikkel vannak..van egy lány akit már elég jól ismerek és neki is pózolós, bulizós, flegma képei vannak fent..egyszer táborban egy házban aludtunk és rettenetesen más volt mert a hétköznapi barátai közt beszólogatós meg nagyszájú de akkor teljesen más volt a jó értelemben..meg pl.nemrég született kis tesója és ha kérdezzük róla mindig kivirul és csak mosolyogva meséli hogy milyen kis aranyos..de ismerem ennek az ellentettjét is. egy lányt, aki tök átlagos(semmi pózolós képe nincs, külsőleg is olyan egész szép de semmi extra) és ő durvább dolgokat csinál mint egy olyan lány aki csak a facen tetszeleg...szóval szerintem ismerkedj mert nem tudhatod mit rejt a külső/képek stb..:)

amúgy most picit elgondolkodtam azon, hogy vajon melyik kategóriába is tartozok.;)

2012. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!