Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi romlott szép lány? Fiúk titeket nem ábrándítanak ki ezek a lányok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem facebookon is, hogy a legszebb lányok mind egoisták, beképzelt, önteltek, flegmák, lekezelőek a fiúkkal szemben és elvárják, hogy megvegyen nekik mindent a srác meg nyalja ki a feneküket. Tényleg ilyen mélyre süllyedtek a mai lányok? Nekem már kedvem sincs ismerkedni és csak a szexkapcsolatokra hajtok, de hát ahhoz is pénz kéne, mert különben le sem fekszenek velem, ezek a finnyás lányok.

2012. jún. 21. 15:03
1 2
 1/17 Traune ***** válasza:
100%
te sem a 20-as éveidben jársz már ahogy nézem :/
2012. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát vannak bőven.
2012. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ez nem mindenkire mondhatod,vanak rendes lanyok is.
2012. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én is utálom őket... meg azokat is, akik a nyalják a seggüket és így egyre nagyobb önbizalmat adnak az amúgy is önmagát túlértékelt lányoknak.. ez van sajna.. köszönjük meg a médiának..
2012. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Manapság ilyen sajnos a nők többsége :(
2012. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
azaltal h föladtad a keresest es mar csak a szexre mesz te meg pont azoknak a lanyoknak nem fogsz kelleni akik normalisak. ne foglalkozz azzal h mennyi olyan van ami nem tetszik, hanem keresd azt aki neked kell. ilyen egyszeru:)
2012. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, én sem bírom azt a sok csicskát, aki ott nyalja be magát a képeik alá írosgat mindenféle szánalmas szöveget, mert azt hiszik attól majd a lányt megszerezhetik.

Én sosem hódoltam be ezeknek a romlott lányoknak és meg is lett az eredménye még sosem volt barátnőm. De inkább maradok egyedül, mint hogy eltartsak egy ilyen pénzéhes szép lányt. Ezek csak a pénzre mennek, legutóbb is kifogtam egy 16 évest és mivel nem hódoltam úgy be neki az ismerkedéseink alatt, így tovább is állt és most láttam, hogy egy srác viszi el a kocsiba bevásárálolni mindenféle márkás cuccokat vesz neki, gondolom a lány ezért cserébe dug vele.

2012. jún. 21. 15:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha luxus k.rvák kellenek neked, akkor vedd tudomásul, hogy fizetned kell. Rengeteg csinos, kedves és szép lány van, aki nem a pénzre hajt, hanem érzelmeket akar. Csak nekik nincs 150-es mű cickójuk, felfújt lufi szájuk, nincs rajtuk 10 kiló festék és nem pucsítanak a fészen bugyiban.
2012. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezen már énis elgondolkoztam, a sok kis p.csa el van szállva magától.
2012. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 15:20


Nem, nekem az olyan élből esélytelenek, mert egyrészt nem jönnek be a műnők, másrészt ezeket könnyen ki lehet szűrni és alapból nem is foglalkozom velük.


Ellenben olyan vékony, átlagos lányok, akik nekem bejönnek a kicsi cickósok, szép arcúk, azok is ilyenek már, legutóbbi esetem is ilyen lány volt 16 évesen. Nem néztem volna ki belőle, tök normális képei volta, erre priviben elkezdett meztelen képeket magárül küldözgetni, hogy megszerezzen magának, csak szexre akart, de akkor még nem tudtam, hogy ezért fizetni kéne. Ahogy a többi csicska teszi. VAn nem si egy fiú barátja és hát már tudom miért van neki annyi fiú haverja. Mind megdugja, de fizetniük kell neki, meg kocsikáztatni össsze vissza. Vesznek a csajnak menő cuccokat gondolom, nekem az jött le pár kiírásásból és ahogy megismertem nem is csodálkozom rajta. Engem is hülyített, de mivel macsak és önfejű vagyok sosem tudott teljesen magáévá tenni. Sok szép lány van és bár gyengém volt külsőre, időben rájöttem mire megy ki a játék és meg is mondtam neki, hogy mit akar itt játszadozni velem. le is kopott azóta. Bár utolső próbálkozásként még próbált magához édesgetni, de nem reagáltam rá és belátta gondolom, hogy engem nem tud hülyíteni és magától szó nélkül lekopott végleg szerencsére.

2012. jún. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!